Webpodium.nl
Online podium voor Nederlandse orkesten
Concertagenda Orkesten Podia Zoeken

Achtergrondinformatie

Orkesten
    Accordeon-ensemble Alphen Opus 2
Ad Hoc Orkest
AJO Jeugd Symfonie Orkest (AJO)
Amsterdams Studenten Orkest (ASO)
Amsterdams Symphonie Orkest Con Brio (Con Brio)
Arezzo Ensemble
Arion Ensemble
ArkA Symfonie Orkest (ArkA)
Arnhem Sinfoniëtta
Arnhems Symphonie Orkest NOVA (NOVA)
Autunno Ensemble
Bataafs Symfonie Orkest (BSO)
Begeleidingsorkest Herman Strategier
Blokfluitensemble "Amarilli's Sunshine" (Amarilli)
Blokfluitensemble Praetorius Leiden (BPL)
Caecilia Camerata
Camarata Arnhem
Cappella Maria Barbara
Codarts Symphony Orchestra (CSO)
Collegium Musicum Haganum (CMH)
Consort De Kleine Johannes (CDKJ)
CREA-orkest (CREA)
D.S.M.G. Krashna Musika (Krashna)
De Jonge Eems Dollard Philharmonie (JED Phil)
Delfts Symphonie Orkest
Dordts Kamer Orkest (DKO)
Drents Jeugdorkest
Drents Symfonie Orkest (DSO)
Dutch Travel Winds (DTW)
Eindhovens Jongeren Ensemble (EJE)
Ensemble Hexachordum (HEX)
Ensemble La Spiritata (La Spiritata)
ESMG Quadrivium (Quadrivium)
FASO Blazersensemble (FASO)
Filharmonisch Orkest 's-Hertogenbosch (FOH)
Flehite Sinfonietta (Flehite)
Flos Campi Koor en (Kamer)Orkest (Flos Campi)
Fries Symfonie Orkest (FSO)
Frysk Jeugdorkest
Groninger Studentenmuziekgezelschap "Bragi" (Bragi)
Groninger Studentenorkest "MIRA" (MIRA)
Haags Studenten Symfonie Orkest Valerius
Haags Symfonie Orkest Euterpe (HSO Euterpe)
Haagse Instrumentalisten
Haarlems Symfonisch Blaasorkest (HSB)
Harmonie Arti
Harmonie Koningin Wilhelmina, Wamel (HKW Wamel)
Harmonie Orkest De Bazuin (De Bazuin)
Haydn Jeugd Strijkorkest (HJSO)
Heemsteeds Philharmonisch Orkest (HPhO)
Het Klassiek Collectief
Het Orkest
Het Wagenings Symfonie Orkest (HWSO)
Hineni Symfonie Orkest (HSO)
I Medici
I Romantici
Il Concerto Barocco (ICB)
Jeugd Symfonieorkest Rijnstreek (JSR)
JeugdOrkest Nederland (JON)
Jeugdsymfonie Orkest GrandiOso (GrandiOso)
Jeugdsymfonieorkest "De Vuurvogel" (De Vuurvogel)
Jeugdsymfonieorkest Bloembollenstreek
JongExcelsior Amsterdam
Juniorensymfonieorkest Bloembollenstreek (JUSO)
KamerFilharmonie Der Aa (Der Aa)
Kamerorkest "En Suite" (En Suite)
Kamerorkest "Pulcinella" (Pulcinella)
Kamerorkest "Utrechtse Muziekacademie" (UMA)
Kamerorkest Trajectum
Kennemer Jeugd Orkest (KJO)
Klarinet-ensemble Lignum (Lignum)
Koninklijke Harmonie Oosterbeek (KHO)
Koninklijke Harmonie van Thorn (KHT Thorn)
Kopera
Kunstorkest
Legendary Movie Orchestra (LMO)
Leiderdorps Kamerorkest (LKO)
Leids Barok Ensemble (LBE)
Leids Studenten Koor en Orkest "Collegium Musicum" (CM Leiden)
Midsummer Voices koor en orkest
Musica Instrumentalis Hilversum
Musica Silvestra Orkest (MSO)
Muziekvereniging Semper Avanti Bodegraven
Nationaal Jeugd Fanfare Orkest (NJFO)
Nationaal Jeugd Harmonie Orkest (NJHO)
Nationaal Jeugd Orkest (NJO)
Nationaal Jeugd Slagwerk Ensemble (NJSE)
Nationaal Kamerorkest AeneA (AeneA)
Nederlands Jeugd Strijkorkest (NJSO)
Nederlands Sinfonietta
Nederlands Strijkers Gilde (NSG)
NEderlands Studenten KamerOrkest (Nesko)
Nederlands Studenten Orkest (NSO)
Neon Ensemble (Neon)
New Dutch Academy (NDA)
Nieuw Kamer Orkest
Nieuwe Mannheim Koor en Orkest
Nijmeegs Strijkersgilde
Nijmeegs studentenorkest "Collegium Musicum Carolinum" (CMC Nijmegen)
Noord Nederlands Jeugd Orkest (NNJO)
Noord-Drents kamerorkest Divertimento (Divertimento)
Noordhollands Jeugdorkest (NHJO)
Novio Magum Wind Orchestra (NMWO)
NS Harmonieorkest
Oost-Gelders Symfonie Orkest (OGSO)
Oost-Nederlands Symfonieorkest (ONSO)
Orchest-Vereeniging Dordrecht
Orkest Intermezzo (Intermezzo)
Orkest van Utrecht (OvU)
Orkestvereniging Musica (Musica)
Pendada blaaskwintet (Pendada)
Philips Symfonie Orkest (PSO)
Projektorkest Twintigste Eeuw
Purcell Kamerorkest (PKO)
QHarmony
Rapenburg Kamerorkest (RAP)
Regionaal Symfonieorkest Oss (RSO)
Ricciotti Ensemble (Ricciotti)
Rotterdams Jeugd Symfonie Orkest (RJSO)
Rotterdams Kamerorkest (RKO)
Rotterdams Studenten Harmonie Orkest 'MajEUR' (MajEUR)
Skiron Blazersensemble (Skiron)
Stichting Divertimento
Strijkersensemble Musica Montana (Musica Montana)
Strijkorkest de Haagse Beek
Strijkorkest Zenekar (Zenekar)
Studenten Harmonie Orkest Twente (SHOT)
Studentenharmonie "Auletes" (Auletes)
Studentenkamerorkest "Ensuite" (Ensuite)
Studentenorkest "De Ontzetting" (De Ontzetting)
Studentenstrijkorkest "Zoroaster" (Zoroaster)
Symfonia Jong Twente (SJT)
Symfonie Orkest Eindhoven
Symfonieorkest Bellitoni (Bellitoni)
Symfonieorkest Bloembollenstreek (SOB)
Symfonieorkest De Philharmonie (Philharmonie)
Symfonieorkest en theatergezelschap Oberon (Oberon)
Symfonieorkest Nijmegen
Symfonieorkest Rijnmond (SOR)
Symfonisch blaasorkest "de Amsterdamse Tramharmonie" (ATH)
Toonkunst Orkest Leiden (TOL)
Universiteitsorkest Maastricht (UOM)
Utrechts Blazers Ensemble (UBE)
Utrechts Studenten Koor en Orkest (USKO)
Utrechtsch Studenten Concert (USConcert)
UvA-orkest J. Pzn Sweelinck (Sweelinck)
VechtStreek Symfonie Orkest (VSSO)
Vereniging Hofstads Jeugd Orkest (VHJO)
Vereniging Viotta Jeugdorkest (Viotta)
VU-kamerorkest
VU-orkest
Wageningse Studenten Koor- en Orkestvereniging (WSKOV)
Weekend Opera Utrecht (WOU)
Westerkamerorkest (WKO)
Zeister Philharmonisch Orkest (ZphO)
Zuidhollands Blaasorkest (ZHB)
Zuidhollands Symfonie Orkest (ZSO)
Zwols Symfonie Orkest
Componisten
Özer, Ihsan
Aa, Michel van der
Abazis, Theo
Abspoel, Marien
Adès, Thomas
Adams, John
Addinsell, Richard
Adriaenssen, Johan
Alan Parsons Project
Albéniz, Isaac
Albinoni, Tomaso
Alfven, Hugo
Altena, Maarten
Amelsvoort, Jos van
Amon, Caio
Amos, Keith
Anderson, Leroy
Andriessen, Hendrik
Andriessen, Jurriaan
Andriessen, Louis
Anoniem
Anrooy, Peter van
Ansink, Caroline
Antheil, George
Aparicio-Barberán, Teo
Appermont, Bert
Arban, Jean-Baptiste
Arenski, Anton
Arnold, Malcolm
Aroetjoenjan, Aleksandr
Arriaga, Juan Crisóstomo de
Artaç, Meriç
Ashkenazy, Benjamin
Authman, Ali
Bárdos, Lájos
Baadsvik, Oystein
Baaren, Kees van
Baars, Marcel
Bacewicz, Grażyna
Bach, Carl Philipp Emanuel
Bach, Johann C.F.
Bach, Johann Christian
Bach, Johann Sebastian
Bach, Wilhelm Friedemann
Badelt, Klaus
Badings, Henk
Balakirev, Milij Aleksejevitsj
Bank, Jacques
Bantock, Granville
Barber, Samuel
Barisons, Pēteris
Barnes, James
Barry, John
Barshai, Rudolf
Bartók, Béla
Bates, Jonathan
Bax, Arnold
Beethoven, Ludwig van
Belled, Domingo
Bellini, Vincenzo
Bendel, Franz
Benoit, Peter
Berg, Alban
Bergeijk, Gilius van
Bergink, Lex
Berio, Luciano
Berkeley, Sir Lennox
Berkenbosch, Caroline
Berlioz, Hector
Bernard, Emile
Bernstein, Leonard
Bersa, Blagoje
Beurden, Bernard van
Biber, Heinrich Ignaz Franz von
Billings, William
Binelli, Daniel
Binsbergen, Corrie van
Bizet, Georges
Björk
Blacher, Boris
Blake, Howard
Bliss, Arthur
Bloch, Ernest
Blok, Viktor
Blow, John
Boïeldieu, François Adrien
Boccherini, Luigi
Bocook, Jay
Boellman, Leon
Boer, Alard de
Boer, Ed de
Bogt, Rene te
Bollen, Jan Bas
Bomtempo, João Domingos
Bon, Willem Frederik
Bonsel, Adriaan
Boogers, Nathalie
Borne, Francois
Borodin, Alexander
Borresen, Hakon
Bos, Ruud
Bosmans, Henriëtte
Bottesini, Giovanni
Boulanger, Lili
Bouma, Hugo
Bourgeois, Derek
Boyce, William
Bragato, José
Brahms, Johannes
Brand, Rogier
Brandt Buys, Jan
Bree, Johannes van
Brel, Jacques
Bremer, Jetse
Breuker, Willem
Brewaeys, Luc
Bridge, Frank
Brighenti, Luis
Britten, Benjamin
Brown, Michael
Brown, Sebastian
Bruch, Max
Bruckner, Anton
Bruin, Marco C. de
Bruynel, Ton
Bryars, Gavin
Buerki, Mario
Buitenhuis, Gert
Bulsink, Wilbert
Burgers, Simon
Busoni, Ferruccio
Butler, Martin
Butterworth, George
Buxtehude, Dietrich
Byrd, William
Cacavas, John
Cafarella, Antonio
Calis, Quirijn
Calister, Izaline
Canteloube, Joseph
Castrucci, Pietro
Certon, Pierre
Cesarini, Franco
Chávez, Carlos
Chabrier, Emmanuel Alexis
Chaminade, Cécile
Chaplin, Charles Spencer
Chausson, Ernest
Cheetham, John
Cherubini, Luigi
Chopin, Frédéric
Chorbaijan, John
Chueca, Federico
Cimarosa, Domenico
Cok, Hans
Comitas, Alexander
Copland, Aaron
Corelli, Arcangelo
Cornall, Andrew
Cramer, Anna
Crusell, Bernhard
Curtis, Leah
Curtis, Mike
Custer, Calvin
Cuypers, Hubert
Daanen, Gerie
Dallapiccola, Luigi
Daniels, Charlie
Dārziŋš, Emīls
David, Ferdinand
Dešpalj, Pavle
Debussy, Claude
Decadt, Jan
Defoort, Rita
Delden, Lex van
Delibes, Léo
Delius, Fritz
Demirel, Evrim
Denisov, Edison Vasiljevitsj
Denver, John
Devreese, Frédéric
Diamond, David
Diepenbrock, Alphons
Dijk, Gijs van
Dijk, Jan van
Dijk, Marijn van
Dijk, Peter Louis van
Dijker, Mathieu
Dijkstra, Lowell
Dohnányi, Ernö
Donato, Baldassare
Dongen, Sjoerd van
Donizetti, Gaetano
Dool, Jacques van den
Dorati
Doss, Thomas
Downie, Kenneth
Dragonetti, Domenico
Dramm, David
Drost, Herman
Dukas, Paul
Dun, Tan
Dun, Thomas van
Dungen, Jos van den
Duruflé, Maurice
Dutilleux, Henri
Dvořák, Antonín
Dyens, Roland
Eben, Petr
Eeten, Ruud van
Elgar, Edward
Eller, Heino
Ellerby, Martin
Enescu, George
Escande, Pablo
Escher, Rudolf
Ezendam, Jan
Faina, Rodrigo
Falla, Manuel de
Farkas, Ferenc
Fauré, Gabriël
Felderhof, Jan
Ferko, Frank
Ferran, Ferrer
Ferrero Pastor, José María
Fibich, Zdeněk
Finzi, Gerald
Fischer, Iván
Fiumara, Anthony
Flores del Campo, Francisco
Flothuis, Marius
Flotow, Friedrich von
Fodor, Carolus Antonius
Fontyn, Jacqueline
Ford, Ron
Françaix, Jean
Franceschina, John
Franck, César
Fransen, Charles
Franssens, Joep
Frescobaldi, Girolamo
Frid, Géza
Fucik, Julius
Fuhrman, Athur
Fux, Johann Joseph
Górecki, Henryk
Gabrieli, Giovanni
Gade, Niels
Gallus, Jacobus
Gates, Everett
Gauger, Tom
Geelen, Mathieu
Geenen, Jurjen van
Geevers, Joost
Geluk, Alexander
Geraeds, Marcel
Gerds, Arend
Gershwin, George
Gesualdo, Don Carlo
Gilles, Don
Gilse, Jan van
Ginastera, Alberto
Giordano, Umberto
Glass, Philip
Glazoenov, Aleksandr
Glennie-Smith, Nick
Glière, Reinhold
Glinka, Mikhail
Gluck, Christoph Willibald von
Godard, Benjamin
Godron, Hugo
Goebbels, Heiner
Goetz, Hermann
Goldewijk, Yorick
Goldschmidt, Berthold
Gompel, Frank van
Gould, Morton
Gounod, Charles
Grøndahl, Launy
Graham, Peter
Grahl, Trevor
Grainger, Percy
Greenwood, Jonny
Greve, Peter
Grevenbroek, T. van
Grieg, Edvard
Grofé, Ferde
Gronings Duo
Guilmant, Alexandre
Händel, Georg Friedrich
Haan, Jacob de
Haas, Pavel
Hadley, Henry
Hahn, Reynaldo
Hamburg, Jeff
Hamel, Micha
Hammerschmidt, Andreas
Hanniken, Jos
Hanson, Howard
Harriman, Tom
Hartmann, Karl Amadeus
Harty, Sir Hamilton
Hatzis, Christos
Havelaar, Rocco
Haydn, Joseph
Haydn, Michael
Hayes, Otis
Heim, Norman
Heins, Ernst
Hellendaal, Pieter
Hellmesberger, Joseph
Hellyer, Roger
Hemel, Oscar van
Henderickx, Wim
Henkemans, Hans
Heppener, Robert
Hermans, Nico
Herrmann, Bernard
Hess, Nigel
Het Atelier
Heutmekers, Jos
Heuvel, Dick van
Heyse, Paul
Hindemith, Paul
Hirsch, Robert
Hjeltnes, Knut
Hoek, Theo
Hof, Mari-Anne
Hogan, Moses
Holmboe, Vagn
Holst, Gustav
Holt, Klaas ten
Honegger, Arthur
Horner, James
Horovitz, Joseph
Horst, Anthon van der
Horsthuis, Maurice
Houdijk, Jaap
Hovhaness, Alan
Howells, Herbert
Hummel, Johann Nepomuk
Humperdinck, Engelbert
Hunsberger, Donald
Hurkmans, Nick
Ibert, Jacques
Indy, Vincent d'
Ippolitov-Ivanov, Michail
Isaac, Heinrich
Itturalde, Pedro
Ives, Charles
Járdányi, Pál
Jacob, Gordon
Janáček, Leoš
Jenkins, Karl
Jeths, Willem
Joachim, Joseph
Jobim, Antônio Carlos
Johansson, Jan
John, Elton
Jolivet, André
Jong, Ad de
Jongen, Joseph
Küffner, Joseph
Kabalevsky, Dmitri
Kadar, Matthias
Kagel, Mauricio
Kajanus, Robert
Kalinnikow, Wassilij
Kapok
Katsjatoerian, Aram
Kerstens, Huub
Kesteren, Remy van
Ketting, Otto
Keulen, Geert van
Keuris, Tristan
Kilar, Wojciech
Klami, Uuno
Klankdokters
Klein, Gideon
Kleppe, Joost
Klerk, Albert de
Kliphuis, Morris
Knigge, Max
Kodály, Zoltán
Koetsier, Jan
Kooreman, Peter
Koprowski, Peter Paul
Korngold, Erich Wolfgang
Kortekaas, Bram
Koumans, Rudolf
Koussevitzky, Serge
Kox, Hans
Kozjevnikov, Boris
Kraayenhof, Carel
Kramar, Frantisek
Kraus, Joseph Martin
Kreisler, Fritz
Krell, William Henry
Krenek, Ernst
Krommer, Franz
Kuhlau, Friedrich
Kuhr, Jan
Kulenty, Hanna
Lago, Guillermo
Lalo, Édouard
Lambert, Constant
Lancen, Serge
Landre, Guillaume L.F.
Lang, David
Lange, Daniël de
Lange, Samuel de
Langenberg, Jan van den
Lann, Vanessa
Lara, Agustin
Larsson, Lars-Erik
Lascae, Alexandru
Lasso, Orlando di
Lauridsen, Morten
Lechner, Leonard
Leeuw, Ton de
Lenaerts, Wouter
Lendvay, Kamilló
Leoncavallo, Ruggero
Lewis, Paul
Lier, Bertus van
Ligeti, György
Lindberg, Nils
Linden, Robert van der
Liszt, Franz
Ljadow, Anatole
Lloyd, George
Lloyd Webber, Andrew
Locatelli, Pietro
Locke, Matthew
Lowden, Bob
Luigini, Alexandre
Lukàs, Zdenek
Lutosławski, Witold
Lysenko, Mykola
Márquez, Arturo
Méhul, Étienne-Nicolas
Maazel, Lorin
MacDowell, Edward
Machaut, Guillaume de
Mahler, Gustav
Maier, Florian
Mancini, Henry
Manen, Willem van
Manneke, Daan
Marais, Marin
Marang, Michel
Mark, Koos
Martin, Frank
Martinů, Bohuslav
Martinsson, Rolf
Martland, Steve
Martucci, Giuseppe
Mascagni, Pietro
Mason, Jack
Massaino, Tiburtio
Massenet, Jules
Mattero, Alberto
Matthews, Colin
Meechan, Peter
Meek, Jense
Meeusen, Gijs
Meij, Johan de
Meijering, Chiel
Melartin, Erkki
Melillo, Stephen
Mendelssohn, Felix
Mengelberg, Karel
Mengelberg, Misha
Mengelberg, Willem
Menotti, Gian Carlo
Merikanto, Oskar
Mertens, Hardy
Messiaen, Olivier
Messinis, Gerasimos
Meyer, Richard
Miškinis, Vytautas
Micháns, Carlos
Milea, Catalin
Miles, John
Milhaud, Darius
Moessorgski, Modest
Mompou, Federico
Moncayo, José Pablo
Monte, Philippus de
Monteverdi, Claudio
Mosalini, Juanjo
Moscheles, Ignaz
Mosonyi, Mihály
Mossolov, Alexander
Moszkowski, Moritz
Moulijn, Jeppe
Moutsiaras, Yiorgos
Mozart, Leopold
Mozart, Wolfgang Amadeus
Mozetich, Marjan
Muffat, Georg
Murrow, Jeanie
Nørgård, Per
Namavar, Reza
Nardis, Camillo de
Nas, Mayke
Nedbal, Oskar
Nees, Vic
Neijs, Edwin de
Nelhybel
Nelissen, Bruno
Neurink, Gerard
Newbould, Brian
Nicolai, Otto
Nielsen, Carl
Nispen, van
Noort, Wym van
Norden, Maarten van
Norman, Monty
Numan, Toek
Nystedt, Knut
Oberstadt, Carel
Offenbach, Jacques
Olthuis, Kees
Onna, Peter van
Oosten, Roel van
Orff, Carl
Orsomando, Giovanni
Orthel, Leon
Otterloo, Rogier van
Otterloo, Willem van
Pärt, Arvo
Pütz, Marco
Pachelbel, Johann
Padding, Martijn
Paganini, Niccolò
Papandopulo, Boris
Parry, Charles Hubert
Petrassi, Goffredo
Piazzolla, Astor
Pijper, Willem
Piston, Walter
Pizzini, Carlo Alberto
Ploeg, Reyer
Poelman, Alex
Poll, Xavier van de
Ponchielli, Amilcare
Poot, Marcel
Poulenc, Francis
Powell, Gary
Praetorius, Michael
Prokofiev, Sergej
Prooijen, Marijn van
Puccini, Giacomo
Purcell, Henry
Queen
Röntgen, Julius
Rabaud, Henri
Rachlin, Nathan
Rachmaninov, Sergej
Raff, Joachim
Rameau, Jean-Philippe
Rautavaara, Einojuhani
Ravel, Maurice
Ravenstijn, Nico
Reed, Alfred
Reger, Max
Reijn, Paul
Reinecke, Carl
Remmers, Maino
Respighi, Ottorino
Reuland, Jacques
Revueltas, Silvestre
Rheinberger, Josef
Richter, Marga
Rihm, Wolfgang
Riley, Terry
Rimmer, William
Rimski-Korsakov, Nikolai
Riphagen, Johan
Rivier, Jean
Rodgers, Richard
Rodrigo, Joaquín
Rodriquez, Roberto
Rolla, Alessandro
Roosendael, Jan Rokus van
Roost, Jan van der
Rosetti, Antonio
Rosier, Carolus
Rossini, Gioacchino
Rosza, Miklos
Rot, Jan
Rota, Nino
Rott, Hans
Roukens, Joey
Roussel, Albert
Rubinstein, Anton
Ruggles, Carl
Ruiter, Wim de
Rutter, John
Saariaho, Kaija
Saint-Georges, Joseph Bologne
Saint-Saëns, Camille
Sallinen, Aulis
Samama, Leo
Sammartini, Giuseppe
Sandström, Jan
Santos, Joly Braga
Sarasate, Pablo de
Sardelli, Federico Maria
Sargent, Malcolm
Sarrio Nadal, Miquel
Satie, Erik
Say, Fazıl
Scarlatti, Alessandro
Scarlatti, Domenico
Schönberg, Arnold
Schönberg, Claude-Michel
Schaik, Gijs Philip van
Schat, Peter
Schippers, Tom
Schmidt, Olé
Schnittke, Alfred
Schoeck, Othmar
Schreiner, A.
Schreker, Franz
Schubert, Franz
Schuijer, Samuel
Schulhoff, Ervín
Schulte, Ludwig Andreas
Schumann, Robert
Schuyt, Nico
Schwartz, Stephen
Schwarzien, Ralf
Scott, Raymond
Scriabin, Alexander
Serocki, Kazimierz
Sgambati, Giovanni
Sheldon, Robert
Shlomowitz, Matthew
Shore, Howard
Shostakovich, Dmitri
Sibelius, Jean
Sierra, Roberto
Silvestrov, Valentin
Simons, Marijn
Sisask, Urmas
Sjtsjedrin, Rodion
Skalkottas, Nikolaos
Smetana, Bedrich
Smit, Leo
Smith, Robert W.
Smyth, Ethel
Snell, Adrian
Snijders, Ronald
Soler, Padre
Sossai, Domenico
Sparke, Philip
Spohr, Louis
Spohr, Ludwig
Staalen, Marien van
Stamitz, Carl
Stanford, C. Villiers
Staps, J.
Stazack, Jennifer
Steenbergen, Peter
Steenhuisen, Bauke
Stein, Joseph
Stenhammar, Wilhelm
Sting
Stone, David
Straesser, Joep
Strategier, Herman
Strauss, Richard
Strauss jr., Johann
Strauss sr., Johann
Stravinsky, Igor
Suk, Josef
Summer, Mark
Suppé, Franz von
Susato, Tielman
Suykerbuyk, Johannes
Svendsen, Johan
Sviridov, Georgi
Sweelinck, Jan Pieterszoon
Swerts, Piet
Szervánszky, Endre
Szymanowski, Karol
Tüür, Erkki-Sven
Taffanel, Paul
Takahashi, Tohru
Takemitso, Toru
Tamanini, Marco
Tanejev, Sergej
Tarján, Gábor
Tartini, Giuseppe
Tavener, John
Tawfiq, Hawar
Taylor, Mark
Tcherepnin, Nikolai
Telemann, Georg Philipp
Termos, Paul
Teruggi, Leonardo
Tessitore, Maurizio
The Beatles
Thomas, Ambroise
Thompson, Randall
Tilzer, Marion von
Tippett, Sir Michael
Tol, Tijmen van
Tolhuijs, Hans
Tomasi, Henri
Torke, Michel
traditionele oorsprong
Trytten, Lorre Lynn
Tsjaikovski, Pjotr Iljitsj
Tsoupaki, Calliope
Turina, Joaquín
Twaalfhoven, Merlijn
Uhlik, Tomislav
Vītols, Jāzeps
Vanneschi, Luca
Vasks, Pēteris
Vaughan Williams, Ralph
Veldhuis, Jacob ter
Veldhuizen, Rick van
Venema, Philip
Verbey, Theo
Verdi, Giuseppe
Verduin, Janco
Verhagen, Etienne
Verhey, Theodoor
Verhulst, Johannes
Verlaak, Maya
Verlaan, Daan
Vermeulen, Jeroen J.
Vermeulen, Matthijs
Vertommen, Luc
Viadana, Lodovico Grossi da
Vieuxtemps, Henry
Villa-Lobos, Heitor
Vinke, Cor
Viotta, Johannes Josephus
Viotti, Giovanni
Visman, Bart
Visser, Hans
Visser, Peter
Vitali, Giovanni Battista
Vivaldi, Antonio
Vives, Amadeo
Vleggaar, Giel
Vlieger, Henk de
Vlijmen, Jan van
Volans, Kevin
Voormolen, Alexander
Vorisek, Jan Vaclav
Vries, Klaas de
Vries, Taco de
Waespi, Oliver
Wagemans, Peter-Jan
Wagenaar, Diderik
Wagenaar, Johannes
Wagner, Richard
Wal, Reinier v.d.
Walton, William
Wang, Patricio
Wantenaar, Mathilde
Warlock, Peter
Wassenaer, Graaf Unico Wilhelm van
Wasson, John
Weber, Carl Maria von
Webern, Anton
Weelkes, Thomas
Weigl, Karl
Weill, Kurt
Weinberg, Mieczysław
Westdorp, Guus
Westra, Stephan
Whitacre, Eric
Whitney, John
Wiegerink, Lucas
Wieniawski, Henryk
Wiesehahn, Willem
Wijdeveld, Wolfgang
Willaert, Adrian
Willcocks, Jonathan
Williams, John
Wilms, Johann Wilhelm
Wisse, Jan
Wit, Harry de
Witt, Friedrich
Wittrock, Carl
Witwicki, Stefan
Wolf, Hugo
Wolfgram, Coen
Wood, Charles
Woof, Barbara
Ximénez, José
Yagisawa, Satoshi
Yi, Chen
Yoldap, Ergüder
Zehm, Fredrich
Zellbell jr., Ferdinand
Zemlinsky, Alexander von
Zieverink, Rob
Zimmer, Hans
Zimmermann, Bob
Zuidam, Robert
Overige personen
Admiraal, Daan
Beijer, Thomas
Biloen, Peter
Cnossen, Harmen
Drijvers, Gerhart
Göetjes, Wiebke
Hempel, Jurjen
Hut, Ivan
Kunst, Marleen
Lange, Wolfgang
Mees, Nathalie
Meylemans, Ivan
Omvlee, Mark
Oosterbaan, Arnaud
Pas, Stephan
Pollard, Bas
Schroevers, Jos
Stoffelsma, Arno
Vakoulsky, Alexander
Waal, Jasper de
Werf, Sybrand van der

Concerten

Concertagenda
Podia
Drenthe
        Anloo
            Magnuskerk
Assen
Adventskerk
Groepsaccommodatie "De Bosrand"
ICO
Theater De Schalm
Beilen
Pauluskerk
Borger-Odoorn
Dorpskerk
Music in the Woods
Bovensmilde
Waterstaatskerk
Emmen
Grote Kerk
Hervormde Kerk
Odoorn
Poolshoogte
Peize
Kerk
Sleen
Hervormde Kerk
Valthermond
Concertboerderij "Onder de Linden"
Vries
Hervormde kerk (Sint-Bonifatiuskerk)
Westerbork
Stefanuskerk
Zuidlaren
Dorpskerk
Hervormde Kerk
Laarkerk
Zweeloo
Hervormde Kerk
Flevoland
Almere-Buiten
Kerkcentrum De Triangel
Almere-Stad
Theater "De Metropole"
Lelystad
Agora Theater
Bataviawerf
Theater / podium De Kubus
Friesland
Appelscha
Openluchttheater "De Koele"
Beetsterzwaag
Ontmoetingskerk
Bolsward
Martinikerk
Dokkum
Fonteinkerk
Grote- of Martinuskerk
Drachten
Schouwburg De Lawei
Franeker
Martinikerk
Heerenveen
Muziekcentrum "de Rinkelbom"
Parochiekerk van de Heilige Geest
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoorn (Terschelling)
Sint Janskerk
Kimswerd
Leeuwarden
Doopsgezinde Kerk
Pelikaankerk
Stadschouwburg De Harmonie
Theater Romein
Noordwolde
Kerk
Schiermonnikoog
Ontmoetingskerk
Sint Jacobiparochie
Grote Kerk
Sint Nicolaasga
Sint-Nicolaaskerk
Sneek
Grote of Martinikerk
Gelderland
's-Heerenberg
Kasteel "Huis Bergh"
Pancratiuskerk
Apeldoorn
Apenheul
Grote Kerk
Mariakerk
Orpheus
Paleis 't Loo
Podium Gigant
Arnhem
De Ronde Weide, Park Sonsbeek
De Witte Villa, Park Sonsbeek
Diaconessenkerk
Museum Moderne kunst
Musis Sacrum
Opstandingskerk
Posttheater
R.K. Lucaskerk Elden
Stadhuis
Walburgis Basiliek
Beek-Ubbergen
Kleine Bartholomeuskerkje
Berg en Dal
Hotel Erica
Kerk Berg en Dal
RK Kerk
Brummen
Oude Kerk
Culemborg
Grote of Sint Barbarakerk
De Steeg
Kasteel "Middachten"
Doesburg
Grote- of Martinikerk
Doetinchem
Catharinakerk
Regionale Muziekschool
Schouwburg Amphion
Druten
Cultureel Centrum d'n Bogerd
Pax Christi College
Ede
Akoesticum
Cultura
Openluchttheater
Elden
Lucaskerk
Epe
Grote Kerk
Groesbeek
Kapel Medisch Centrum Dekkerswald
Nationaal Bevrijdingsmuseum 1944-1945
Harderwijk
Grote Kerk
Hattem
Grote of Andreaskerk
Heelsum
RK Sint Joseph Kerk
Heerde
Galerie en Beeldentuin De Queeste
Huissen
O.L.V. Stadskerk
Lievelde
Christus Koning Kerk
Malden
Sociaal Cultureel Centrum 'Maldensteijn'
Millingen aan de Rijn
Parochiekerk Sint Antonius van Padua
Nijmegen
Antonius van Paduakerk
Boskapel
Concertgebouw "De Vereeniging"
De Lindenberg
Dominicuskerk
Grote Markt
HAN
Hortus Arcadië, Park Brakkenstein
Huize Sonnehaert
Lutherse Kerk
LUX
Maranathakerk
Museum Het Valkhof
Openluchttheater "De Goffert"
Oude Studentenkerk
Petruskerk Hees
Raadhuisplein
Royal Haskoning
Sint Antonius Abtkerk
Sint Maartenskliniek
Stadsschouwburg
Stevenskerk
Theaterzaal "C", campus Radboud Universiteit Nijmegen
Triavium
Voorzieningenhart De Klif
Oosterbeek
Park "Klein Hartenstein"
Vredebergkerk
Otterlo
Jachtslot "Hubertus", Nationaal Park De Hoge Veluwe
Kröller-Müller Museum, Nationaal Park De Hoge Veluwe
Radio Kootwijk
Kathedraal
Radio Kootwijk
Rozendaal
Kerk
Velp
Kunsthuis 13
Voorst
Dorpskerk
Wageningen
Grote Kerk
Johannes de Doperkerk
Theater / Schouwburg Junushoff
Universitair Sportcentrum 'De Bongerd'
Wageningen Universiteit (aula)
Wijchen
Protestantse kerk "De Schakel"
Wilp
Dorpskerk
Winterswijk
Steengroeve Theater
Theater De Storm
Wolfheze
Zaltbommel
Martinuskerk
Zeddam
St. Oswalduskerk
Zutphen
Het Koelhuis
Theater en Congrescentrum de Hanzehof
Groningen
Aduard
Abdijkerk
Aduarderzijl
't Waarhuis
Appingedam
Nicolaikerk
Bedum
Maranathakerk
Delfzijl
Kruiskerk
Theater & Congrescentrum De Molenberg
Eelde
Museum voor figuratieve kunst "De Buitenplaats"
Grijpskerk
Groningen
De Oosterpoort
Der Aa-kerk
Hoornse Meer
Immanuelkerk
Jozefkerk
Lutherse Kerk
Martinikerk
Nieuwe Kerk
Openbare Basisschool (OBS) Joseph Haydn
Poppodium VERA
Remonstrantse Kerk
Stedelijke Muziekschool Groningen
Hoogezand
Kielzog Theater
Middelstum
Hippolytuskerk
Kerk
Oostum
Nederlands Hervormde Kerk
Ten Boer
Kerk
Thesinge
Kloosterkerk
Wildervank
Grote Kerk
Winschoten
Muziekschool Oost-Groningen
Theater "De Klinker"
Limburg
Arcen
Kasteeltuinen
Echt
Café De Mert
Kerkrade
Rodahal
Maastricht
Academisch Ziekenhuis Maastricht (serrehal)
Conservatorium
Lutherse Kerk
MECC
Sint Janskerk
Theater aan 't Vrijthof
Roermond
St. Christoffelkathedraal
Tegelen
Thorn
Abdijkerk
Valkenburg
Theater "De Polfermolen"
Wittem
Kloosterbibliotheek
Wolder
Harmoniezaal Petrus & Paulus
Noord-Brabant
's-Hertogenbosch
Citadel
Jheronimus Bosch Art Center
Nederlands Hervormde Kerk (Grote Kerk)
Theater aan de Parade
Toonzaal
Verkadefabriek
Beek en Donk
Muziekcentrum Het Anker
Berkel Enschot
Stichting Cultureel Centrum "De Schalm"
Breda
Grote of Onze-Lieve-Vrouwekerk
Sint Antoniuskerk
De Mortel
Het Zwarte Water
Eersel
Sociaal Cultureel Centrum "De Muzenval"
Eindhoven
Catharinakerk
Muziekgebouw Frits Philips
Muziekschool / Centrum voor de Kunsten
Technische Universiteit
Technische Universiteit (Auditorium)
Esbeek
Rooms Katholieke Kerk
Goirle
Cultureel Centrum "Jan van Besouw"
Helmond
Sint-Lambertuskerk
Theater 't Speelhuis
Oisterwijk
Protestantse Kerk
Scholengemeenschap "Durendael"
Oosterhout
Mariakerk
Stadstuin De Schelp
Verrijzenisparochie
Oss
Theater De Lievekamp
Oudenbosch
Kapel van Saint Louis
Rosmalen
Danscentrum Rosmalen
Perron 3
Someren
Pauluskerk
Sociaal Cultureel Centrum "De Ruchte"
Terheijden
Witte Kerkje
Tilburg
Broekhovensekerk
Concertzaal
Fontys Hogeschool
Gerardus Majellakerk
Heikese Kerk
Het Cenakel
Katholieke Universiteit Brabant (aula)
Maria Margareta Kerk
Servicecentrum "Het Laar"
Vredeskerk
Winkelcentrum Emmapassage
Veldhoven
Theater de Schalm
Vessem
Sint Lambertuskerk
Vught
Theater De Speeldoos
Noord-Holland
Alkmaar
Evangelish-Lutherse Kerk
Kapelkerk
Theater "De Vest"
Waagplein
Amstelveen
VU Cultuurcentrum "Griffioen"
Amsterdam
Amstelkerk
Bachzaal
Badhuistheater "De Bochel"
Beurs van Berlage
Buiksloterkerk
Concertgebouw
Conservatorium
Conservatorium (Haitinkzaal)
De Duif
De Hallen
De Ysbreker
Dominicuskerk
Engelse Kerk
Felix Meritis
Funenpark
Gershwinplein
Gustav Mahlerplein
HEMA-hoofdkantoor
Keizersgrachtkerk
KPMG
Maarten Lutherkerk
Maranathakerk
Mozes en Aäronkerk
Muziekgebouw aan 't IJ
MuzyQ
Nassaukerk
NedPho-koepel
Obrechtkerk
Openbare Bibliotheek
Oude Lutherse Kerk
Paradiso
Passenger Terminal
Petruskerk
Pompoen Theater
Posthoornkerk
Sail
Singelkerk
Sint Agneskerk
Sloterkerk
Stedelijk Museum
Theater Bellevue
Theater Fabriek
Theater Tuschinski
Vondelkerk
Vrijburgkerk
Vrije Universiteit
Waalse Kerk
Westerkerk
Willem de Zwijgerkerk
Yakultzaal
Zorgcentrum Sint Jacob
Zuiderkerk
Zuidplein
Bergen
Petrus en Pauluskerk
Beverwijk
Agathakerk
Grote Kerk
Broek in Waterland
Broeker Kerk
Bussum
Wilhelminakerk
Castricum
Sint Pancratiuskerk
De Cocksdorp
De Rijp
Grote Kerk
Den Burg
Hervormde Kerk
Den Helder
Bethelkerk
Diemen
Venduhuis de Eland en de Zon
Durgerdam
Dorpskerk
Enkhuizen
Haarlem
Concertgebouw
Doopsgezinde Kerk
Gebouw Zang & Vriendschap
Groenmarktkerk
Grote Sint Bavo
Nieuwe Sint Bavo
Philharmonie
Wilhelminakerk
Heemstede
Pinksterkerk
Sint-Bavokerk
Woonzorgcentrum Kennemerduin
Heerhugowaard
Schouwburg Cool
Heiloo
Kapel G.G.Z. Noord-Holland (v.h. Willibrord)
Ter Coulsterkerk
Hilversum
Clemenskerk
Morgensterkerk
Muziekcentrum van de Omroep
Theater Achterom
Zuiderkerk
Hoorn
Festival Oude Muziek
Noorderkerk
Oosterkerk
Schouwburg en Congrescentrum "Het Park" (Parkschouwburg)
Monnickendam
Grote Kerk
Naarden
Grote Kerk
Oostzaan
Grote Kerk
Theater de Kunstgreep
Ouderkerk aan de Amstel
Purmerend
Taborkerk
Theater "De Purmeryn"
Sloten
Sloterkerk
Velsen
Stadsschouwburg Velsen
Volendam
Sint Vincentiuskerk
Weesp
Stadhuis
Van Houten Kerk
Zaandam
Zaantheater
Zandvoort
Protestantse Kerk
Sint Agathakerk
Zuid-Scharwoude
Kooger Kerk
Overijssel
Almelo
Koornmarkt
Theater Hof 88
Theaterhotel
Delden
Oude Blasiuskerk
Deventer
Grote of Lebuïnuskerk
Schouwburg
Sint-Nicolaas- of Bergkerk
Enschede
Agora, De Vrijhof
Audiozaal, De Vrijhof
Design Lab, Gallery UT
Grote Kerk
Harry Bannink Theater, Saxion Hogeschool
Jacobuskerk
Mediant, Helmertheater
Muziekcentrum
Ontmoetingskerk
Openluchttheater Universiteit Twente
Theater Concordia
Theaterzaal Prismare
Wilminktheater
Goor
Theater De Reggehof
Haaksbergen
Protestantse kerk
Hardenberg
De Kandelaarkerk
Hengelo
RABOtheater
Stadhuishal
Waterstaatskerk
Lonneker
Sint Jacobus de Meerderekerk
Losser
Openluchttheater Brilmansdennen
Nijverdal
Spoortheater
Ommen
Amfitheater
Ootmarsum
Simon & Judaskerk
Rijssen
Parktheater
Steenwijk
Theater De Meenthe
Wierden
Gereformeerde Kerk
Zwolle
Broerekerk
Dominicanenkerk
Fonteinkerk
Hedon
O.L.V. Basiliek / De Peperbus
Schouwburg "Odeon"
Theater de Spiegel
Utrecht
Abcoude
Big 47
Cosmas en Damianuskerk
Amersfoort
Leerhotel Het Klooster
Mannenzaal
Nieuwe kerk
Oud-Katholieke Kerk
Sint Aegtenkapel
Sint Franciscus Xaveriuskerk
Sint Joriskerk
Sint Martinuskerk
Stadshal De Flint
Bilthoven
Biltse Muziekschool
Gregoriuskerk (OLV Kerk)
Noorderkerk
Oosterlichtkerk (voorheen Opstandingskerk)
Bunschoten
Nederlands Hervormde Kerk
De Meern
De Meern Vereenigingsgebouw
Scholengemeenschap 'De bonte berg'
Doorn
Maartenskerk
Everdingen
Petrus- en Pauluskerk
Leusden
Kamp Amersfoort
Loenen aan de Vecht
Hervormde Kerk
Maarssen
Heilig Hart Kerk
Kerkcentrum "De Ark"
Maarssenbroek
De Ark
Rhenen
Cunerakerk
Soest
Openluchttheater Cabrio
Oude Kerk
Sporthal "De Bunt"
Utrecht
Academiegebouw
Blauwkapel
Castellum Hoge Woerd
Central Studios
Cultuurcampus Leidse Rijn
Doopsgezinde Kerk
Fentener van Vlissingenzaal
Gebouw voor Kunst & Wetenschappen
Geertekerk
Gertrudiskathedraal
Het Huis Utrecht
Jacobikerk
Janskerk
Kerkcentrum Johannes Bernardus
Leeuwenberghkerk
Lutherse Kerk
Maria Minor Kerk
Muziekcentrum "Leidsche Rijn"
Muziekcentrum "Vredenburg"
Nicolaïkerk
Park Transwijk
Parnassos
Pauluskerk
Pieterskerk
Silokerk
Singelkerk
Sint-Aloysiuskerk
Sint-Willibrordkerk
Theater Het Zand
Theater Vleuterweide
TivoliVredenburg
Trianon
Tuindorpkerk
Unisono
Vredeskerk
Wilhelminakerk
Wilhelminapark
ZIMIHC Theater Stefanus
ZIMIHC Theater Zuilen
Veenendaal
Theater De Lampegiet
Zeist
Evangelische Broederkerk [foute naam; niet selecteren]
Katholieke Scholengemeenschap "De Breul"
Kerkgebouw van de Evangelische Broedergemeenschap
Oude Kerk
Slot Zeist
Zeeland
Cadzand
Hervormde Kerk
Goes
Café Baarends
Podium 't Beest
Kats
De Katse Kerk
Middelburg
Stadsschouwburg
Zeeuwse Concertzaal
Veere
Grote Kerk
Vlissingen
Sint Jacobskerk
Zuid-Holland
's-Gravendeel
Alphen aan den Rijn
De Bron
Oudshoornesekerk
Parktheater
Theater Castellum
Brielle
Sint Catharijnekerk
Delft
Adelbertkerk
Armamentarium
Congrescentrum TU Delft (aula)
Cultureel Centrum 'Mekelweg 10'
DOK
Lutherse kerk
Maria van Jessekerk
Markt
Museum Prinsenhof
Nieuwe Kerk
Oude Kerk
Pastoor van Arskerk
Vredeskerk (of Sacramentskerk)
Den Haag
Bergkerk
Boskantkerk
Deutsche Evangelische Kirche
Diligentia
Dr. Anton Philipszaal
Duinzigtkerk
Elandstraatkerk
Grote Kerk
Heilige Antonius Abtkerk
Het Huis Nebo
Institute of Social Studies
Julianakerk
Kloosterkerk
Koninklijk Conservatorium
Lutherse Kerk
Moedercentrum De Koffiepot
Nieuwe Badkapel Zorgvlietkerk
Nieuwe Kerk
Openluchttheater Zuiderpark
Opstandingskerk
Oud Katholieke Kerk
Paleiskerk
PIP Den Haag
Pulchri Studio
Raad van State
Remonstrantsekerk
Resto VanHarte Zuidwest
Theater Zwembad de Regentes
Vadercentrum ADAM
Wijkcentrum Escampade
Zeeheldentheater
Zuiderparktheater
Zuiderstrandtheater
Dordrecht
Dordtyart
Muziekcentrum Bene Via
Wilhelminakerk
Gouda
Sint Janskerk
Katwijk
Leiden
(vml.) Maranathakerk
Evangelisch Lutherse Kerk
Hartebrugkerk
Herengrachtkerk
Hooglandse Kerk
Koornbrug
LAK Theater
Leids Volkshuis
Leidse Schouwburg
Lokhorstkerk
LUMC
Marekerk
Petruskerk
Pieterskerk
Stadhuis
Stadsgehoorzaal
Theehuis 'de Leidsehout'
Vredeskerk
Waalse Kerk
Leiderdorp
Dorpskerk
Lisse
Kasteel Keukenhof
Noordwijk
Oude Jeroenskerk (voorheen Grote of St. Jeroenskerk)
Oegstgeest
Groene of Willibrordkerk
Rijnlands Lyceum
Rijswijk
Bernadettekerk
Oude Kerk
Rijswijkse Schouwburg
Rotterdam
Codarts (Conservatorium Rotterdam)
De Doelen
Grote of Sint Laurenskerk
Lambertuskerk
Laurenskerk
Metrostation Wilhelminaplein
Pelgrimskerk
Prinsekerk
Scheveningen
Nieuwe Badkapel
Voorburg
Koningkerk
Warmond
Hervormde Kerk
Woerden
Opstandingskerk
België
Antwerpen
De Singel
Koningin Elisabethzaal
Sint Andrieskerk
Sint Augustinuskerk
Brugge
Heilige Magdalenakerk
Sint-Salvatorskathedraal
Brussel
Koninklijk Conservatorium
Coo
Telecoo
Gent
Muziekcentrum De Bijloke
Onze Lieve Vrouwe Ter Hoye
Sint-Baafskathedraal
Leuven
Aula 'Pieter de Somer'
Concertzaal LUCA school of arts
Olmen
Soignies
Sint-Vincentiuskerk
Spa
La Tonnellerie
Stavelot
Auberge St. Remacle
Domaine Long Pre
Vosselaar
Onze-Lieve-Vrouwekerk
Bulgarije
Plovdiv
Philharmony
Sofia
Bulgaria Hall
Duitsland
Aachen
Bad Pyrmont
Konzerthaus
Bad Zwischenahn
Wandelhalle
Berlijn
Gedächtniskirche
Konzerthaus am Gendarmenmarkt
Paul Gerhardt Kirche
Universität der Künste
Billerbeck
Ludgerus-Dom
Bocholt
Stadttheater Bocholt e.V.
Emden
Martin Luther Kirche
Emmerich
Stadttheater
Essen
Erlöserkirche
Fritzlar
Domplein
Grimma
Klosterkirche St. Augustin
Hamburg
Rudolf Steinerschool
Hannover
Haren
Mühlenmuseum
Kassel
Konzert & Kongress Palais
Leipzig
Peterskirche
Lengerich
Gempt-Halle
Münster
Dominikanerkirche
Marl
Eisenlager der Zeche Auguste Victoria
Schlitz
Konzertsaal der Landesmusikakademie Hessen
St. Martinus
Kirchplatz
Wiesmoor
Estland
Tallinn
Finland
Helsinki
Frankrijk
Belfort
CC1
Citadel
Bourbon-Lancy
Musée St. Nazaire
Charolles
Kerk
Chevreuse
Chateau de Méridon
Olonzac
Parijs
Église Saint-Roch
Église St. Merry
St. Gengoux-le-National
Kerk
Georgië
Batumi
Art & Musical Center
Kutaisi
State Opera
Tbilisi
Vake Park
Hongarije
Boedapest
Budapest
Technische en Economische Universiteit
Ierland
Cork
City Hall
Dublin
National Concert Hall
Trinity College
Kilkenny
St. Canice's Cathedral
Limerick
University Concert Hall
Italië
Arezzo
Piazza San Domenico
Florence
Chiesa di Santo Stefano al Ponte
Montecatini
Terme Tettuccio
Santa Fiora
Openluchttheater
Trieste
Kroatië
Varaždin
Hrvatsko narodno kazalište (Nationaal Theater)
Luxemburg
Luxemburg
Conservatoire de Musique
Noorwegen
Oslo
Aulaen Hall, University of Oslo
Oostenrijk
St. Margarethen
Wenen
Burg Perchtoldsdorf
RadioKulturhaus - Großer Sendesaal
Schloss Schönbrunn
Polen
Gliwice
Krakau (Kraków)
Auditorium Maximum
Philharmonie
Portugal
Estoril
Auditório Sra Boa Nova
Lissabon
Aula Magna
Convento do Carmo
Sintra
Centro Cultural Olga Cadaval
Rusland
Moskou
Moscow International Performing Arts Centre
Sint-Petersburg
State Academic Capella
Slovenië
Ljubljana
Slovenian Philharmonic Hall
St. James's Parish Church
Spanje
Barcelona
Sant Marti del Clot
Calatayud
Teatro
Madrid
Basílica pontificia de San Miguel
Monzon
Teatro Vitoria
Pamplona
Conservatorio Superior de Música de Navarra
Zaragoza
Auditorium
Tsjechië
Brno
Litoměřice
Kostel Zvěstování Panny Marie
Mariënbad (Mariánské Láznč)
Praag
Rudolfinum
Turkije
Istanbul
Verenigd Koninkrijk
Birmingham
Adrian Boult Hall
Symphony Hall
Chesterfield
Winding Wheel Theatre
Edinburgh
Heriot Watt University
Parish Church of St. Andrew's & St. George
Glasgow
Normandy Hotel
Kendal
Leisure Centre
Londen
Cadogan Hall
Holy Trinity Church
Nottingham
Albert Hall
Oxford
Town Hall
Sheffield
Barker's Pool
St. Asaph
Cathedral
Verenigde Staten
New York
Carnegie Hall
Zweden
Stockholm