Webpodium.nl
Online podium voor Nederlandse orkesten
Concertagenda Orkesten Podia Zoeken

Orkesten

Klik op een orkest voor meer informatie.

Geografisch Categorisch
Autunno Ensemble
Consort De Kleine Johannes (CDKJ)
Dutch Travel Winds (DTW)
FASO Blazersensemble (FASO)
Hineni Symfonie Orkest (HSO)
I Medici
I Romantici
Il Concerto Barocco (ICB)
JeugdOrkest Nederland (JON)
Kopera
Midsummer Voices koor en orkest
Nationaal Jeugd Fanfare Orkest (NJFO)
Nationaal Jeugd Harmonie Orkest (NJHO)
Nationaal Jeugd Orkest (NJO)
Nationaal Jeugd Slagwerk Ensemble (NJSE)
Nationaal Kamerorkest AeneA (AeneA)
Nederlands Jeugd Strijkorkest (NJSO)
Nederlands Sinfonietta
Nederlands Strijkers Gilde (NSG)
NEderlands Studenten KamerOrkest (Nesko)
Nederlands Studenten Orkest (NSO)
New Dutch Academy (NDA)
Nieuw Kamer Orkest
NS Harmonieorkest
Ricciotti Ensemble (Ricciotti)
Skiron Blazersensemble (Skiron)
Drenthe
De Jonge Eems Dollard Philharmonie (JED Phil)
Drents Jeugdorkest
Drents Symfonie Orkest (DSO)
Noord Nederlands Jeugd Orkest (NNJO)
Noord-Drents kamerorkest Divertimento (Divertimento)
Friesland
Fries Symfonie Orkest (FSO)
Frysk Jeugdorkest
Gelderland
Begeleidingsorkest Herman Strategier
Arnhem
Arnhem Sinfoniƫtta
Arnhems Symphonie Orkest NOVA (NOVA)
Camarata Arnhem
Ensemble La Spiritata (La Spiritata)
Doetinchem
Oost-Gelders Symfonie Orkest (OGSO)
Nijmegen
Flos Campi Koor en (Kamer)Orkest (Flos Campi)
Nijmeegs Strijkersgilde
Nijmeegs studentenorkest "Collegium Musicum Carolinum" (CMC Nijmegen)
Novio Magum Wind Orchestra (NMWO)
Pendada blaaskwintet (Pendada)
QHarmony
Symfonieorkest Nijmegen
Oosterbeek
Koninklijke Harmonie Oosterbeek (KHO)
Wageningen
Het Wagenings Symfonie Orkest (HWSO)
Studentenorkest "De Ontzetting" (De Ontzetting)
Wageningse Studenten Koor- en Orkestvereniging (WSKOV)
Wamel
Harmonie Koningin Wilhelmina, Wamel (HKW Wamel)
Groningen
KamerFilharmonie Der Aa (Der Aa)
Groningen
Groninger Studentenmuziekgezelschap "Bragi" (Bragi)
Groninger Studentenorkest "MIRA" (MIRA)
JMSO Jeugdsymfonieorkest van Groningen (JMSO)
Limburg
ArkA Symfonie Orkest (ArkA)
Maastricht
Universiteitsorkest Maastricht (UOM)
Thorn
Koninklijke Harmonie van Thorn (KHT Thorn)
Noord-Brabant
's-Hertogenbosch
Filharmonisch Orkest 's-Hertogenbosch (FOH)
Eindhoven
Eindhovens Jongeren Ensemble (EJE)
ESMG Quadrivium (Quadrivium)
Philips Symfonie Orkest (PSO)
Studentenharmonie "Auletes" (Auletes)
Studentenkamerorkest "Ensuite" (Ensuite)
Symfonie Orkest Eindhoven
Oosterhout
Jeugdsymfonie Orkest GrandiOso (GrandiOso)
Oss
Regionaal Symfonieorkest Oss (RSO)
Tilburg
Tilburgs Studenten Symfonieorkest "Ananta" (Ananta)
Noord-Holland
Kennemer Jeugd Orkest (KJO)
Noordhollands Jeugdorkest (NHJO)
Amsterdam
Amsterdams Studenten Orkest (ASO)
Amsterdams Symphonie Orkest Con Brio (Con Brio)
Blokfluitensemble "Amarilli's Sunshine" (Amarilli)
CREA-orkest (CREA)
Ensemble Hexachordum (HEX)
Het Orkest
JongExcelsior Amsterdam
Kamerorkest "En Suite" (En Suite)
Neon ensemble (Neon)
Purcell Kamerorkest (PKO)
Symfonieorkest De Philharmonie (Philharmonie)
Symfonisch blaasorkest "de Amsterdamse Tramharmonie" (ATH)
UvA-orkest J. Pzn Sweelinck (Sweelinck)
VU-kamerorkest
VU-orkest
Westerkamerorkest (WKO)
Haarlem
Haarlems Symfonisch Blaasorkest (HSB)
Stichting Divertimento
Heemstede
Heemsteeds Philharmonisch Orkest (HPhO)
Hilversum
Cappella Maria Barbara
Musica Instrumentalis Hilversum
Overijssel
Jeugdsymfonieorkest "De Vuurvogel" (De Vuurvogel)
Oost-Nederlands Symfonieorkest (ONSO)
Symfonia Jong Twente (SJT)
Enschede
Musica Silvestra Orkest (MSO)
Studenten Harmonie Orkest Twente (SHOT)
Zwolle
Zwols Symfonie Orkest
Utrecht
AJO Jeugd Symfonie Orkest (AJO)
VechtStreek Symfonie Orkest (VSSO)
Amersfoort
Flehite Sinfonietta (Flehite)
Strijkersensemble Musica Montana (Musica Montana)
De Meern
Harmonie Orkest De Bazuin (De Bazuin)
Utrecht
Ad Hoc Orkest
Arezzo Ensemble
Arion Ensemble
Kamerorkest "Pulcinella" (Pulcinella)
Kamerorkest "Utrechtse Muziekacademie" (UMA)
Kamerorkest Trajectum
Kunstorkest
Legendary Movie Orchestra (LMO)
Orkest van Utrecht (OvU)
Projektorkest Twintigste Eeuw
Studentenstrijkorkest "Zoroaster" (Zoroaster)
Utrechts Blazers Ensemble (UBE)
Utrechts Studenten Koor en Orkest (USKO)
Utrechtsch Studenten Concert (USConcert)
Zeist
Zeister Philharmonisch Orkest (ZphO)
Zuid-Holland
Dordts Kamer Orkest (DKO)
Leiderdorpskamerorkest (LKO)
Symfonieorkest Rijnmond (SOR)
Zuidhollands Blaasorkest (ZHB)
Zuidhollands Symfonie Orkest (ZSO)
Alphen aan den Rijn
Accordeon-ensemble Alphen Opus 2
Harmonie Arti
Bodegraven
Muziekvereniging Semper Avanti Bodegraven
Delft
D.S.M.G. Krashna Musika (Krashna)
Den Haag
Bataafs Symfonie Orkest (BSO)
Collegium Musicum Haganum (CMH)
Haags Studenten Symfonie Orkest Valerius
Haags Symfonie Orkest Euterpe (HSO Euterpe)
Haagse Instrumentalisten
Haydn Jeugd Strijkorkest (HJSO)
Orkestvereniging Musica (Musica)
Strijkorkest de Haagse Beek
Symfonieorkest Bellitoni (Bellitoni)
Vereniging Hofstads Jeugd Orkest (VHJO)
Vereniging Viotta Jeugdorkest (Viotta)
Dordrecht
Orchest-Vereeniging Dordrecht
Leiden
Blokfluitensemble Praetorius Leiden (BPL)
Jeugd Symfonieorkest Rijnstreek (JSR)
Klarinet-ensemble Lignum (Lignum)
Leids Barok Ensemble (LBE)
Leids Studenten Koor en Orkest "Collegium Musicum" (CM Leiden)
Nieuwe Mannheim Koor en Orkest
Rapenburg Kamerorkest (RAP)
Symfonieorkest en theatergezelschap Oberon (Oberon)
Toonkunst Orkest Leiden (TOL)
Lisse
Jeugdsymfonieorkest Bloembollenstreek
Juniorensymfonieorkest Bloembollenstreek (JUSO)
Symfonieorkest Bloembollenstreek (SOB)
Rotterdam
Codarts Symphony Orchestra (CSO)
Orkest Intermezzo (Intermezzo)
Rotterdams Jeugd Symfonie Orkest (RJSO)
Rotterdams Kamerorkest (RKO)
Rotterdams Studenten Harmonie Orkest 'MajEUR' (MajEUR)
Begeleidingsorkesten
Begeleidingsorkest Herman Strategier
Dordts Kamer Orkest (DKO)
Midsummer Voices koor en orkest
Fanfare-orkesten
Nationaal Jeugd Fanfare Orkest (NJFO)
Harmonie-orkesten
Harmonie Arti
Harmonie Koningin Wilhelmina, Wamel (HKW Wamel)
Harmonie Orkest De Bazuin (De Bazuin)
JongExcelsior Amsterdam
Koninklijke Harmonie Oosterbeek (KHO)
Koninklijke Harmonie van Thorn (KHT Thorn)
Muziekvereniging Semper Avanti Bodegraven
Nationaal Jeugd Harmonie Orkest (NJHO)
Noord Nederlands Jeugd Orkest (NNJO)
Novio Magum Wind Orchestra (NMWO)
NS Harmonieorkest
QHarmony
Rotterdams Studenten Harmonie Orkest 'MajEUR' (MajEUR)
Studenten Harmonie Orkest Twente (SHOT)
Studentenharmonie "Auletes" (Auletes)
Studentenorkest "De Ontzetting" (De Ontzetting)
Kamerorkesten en ensembles
Accordeon-ensemble Alphen Opus 2
Arezzo Ensemble
Arion Ensemble
Autunno Ensemble
Blokfluitensemble "Amarilli's Sunshine" (Amarilli)
Blokfluitensemble Praetorius Leiden (BPL)
Cappella Maria Barbara
Collegium Musicum Haganum (CMH)
Consort De Kleine Johannes (CDKJ)
Dutch Travel Winds (DTW)
Ensemble Hexachordum (HEX)
Ensemble La Spiritata (La Spiritata)
FASO Blazersensemble (FASO)
Flos Campi Koor en (Kamer)Orkest (Flos Campi)
Haagse Instrumentalisten
Il Concerto Barocco (ICB)
Kamerorkest "En Suite" (En Suite)
Kamerorkest "Pulcinella" (Pulcinella)
Kamerorkest "Utrechtse Muziekacademie" (UMA)
Kamerorkest Trajectum
Klarinet-ensemble Lignum (Lignum)
Kopera
Kunstorkest
Leiderdorpskamerorkest (LKO)
Leids Barok Ensemble (LBE)
Nationaal Jeugd Slagwerk Ensemble (NJSE)
Nationaal Kamerorkest AeneA (AeneA)
Nederlands Sinfonietta
NEderlands Studenten KamerOrkest (Nesko)
Neon ensemble (Neon)
New Dutch Academy (NDA)
Nieuw Kamer Orkest
Nijmeegs Strijkersgilde
Noord-Drents kamerorkest Divertimento (Divertimento)
Pendada blaaskwintet (Pendada)
Purcell Kamerorkest (PKO)
Rapenburg Kamerorkest (RAP)
Rotterdams Kamerorkest (RKO)
Skiron Blazersensemble (Skiron)
Strijkersensemble Musica Montana (Musica Montana)
Studentenkamerorkest "Ensuite" (Ensuite)
Utrechts Blazers Ensemble (UBE)
VU-kamerorkest
Westerkamerorkest (WKO)
Strijkorkesten
Autunno Ensemble
Camarata Arnhem
Collegium Musicum Haganum (CMH)
Haydn Jeugd Strijkorkest (HJSO)
Legendary Movie Orchestra (LMO)
Leids Barok Ensemble (LBE)
Nederlands Jeugd Strijkorkest (NJSO)
Nederlands Strijkers Gilde (NSG)
Stichting Divertimento
Strijkersensemble Musica Montana (Musica Montana)
Strijkorkest de Haagse Beek
Studentenstrijkorkest "Zoroaster" (Zoroaster)
Symfonie-orkesten
Ad Hoc Orkest
AJO Jeugd Symfonie Orkest (AJO)
Amsterdams Studenten Orkest (ASO)
Amsterdams Symphonie Orkest Con Brio (Con Brio)
ArkA Symfonie Orkest (ArkA)
Arnhem Sinfoniƫtta
Arnhems Symphonie Orkest NOVA (NOVA)
Bataafs Symfonie Orkest (BSO)
Codarts Symphony Orchestra (CSO)
Consort De Kleine Johannes (CDKJ)
CREA-orkest (CREA)
D.S.M.G. Krashna Musika (Krashna)
De Jonge Eems Dollard Philharmonie (JED Phil)
Drents Jeugdorkest
Drents Symfonie Orkest (DSO)
Eindhovens Jongeren Ensemble (EJE)
Filharmonisch Orkest 's-Hertogenbosch (FOH)
Flehite Sinfonietta (Flehite)
Fries Symfonie Orkest (FSO)
Frysk Jeugdorkest
Groninger Studentenmuziekgezelschap "Bragi" (Bragi)
Groninger Studentenorkest "MIRA" (MIRA)
Haags Studenten Symfonie Orkest Valerius
Haags Symfonie Orkest Euterpe (HSO Euterpe)
Heemsteeds Philharmonisch Orkest (HPhO)
Het Orkest
Het Wagenings Symfonie Orkest (HWSO)
Hineni Symfonie Orkest (HSO)
I Medici
I Romantici
Jeugd Symfonieorkest Rijnstreek (JSR)
JeugdOrkest Nederland (JON)
Jeugdsymfonie Orkest GrandiOso (GrandiOso)
Jeugdsymfonieorkest "De Vuurvogel" (De Vuurvogel)
Jeugdsymfonieorkest Bloembollenstreek
JMSO Jeugdsymfonieorkest van Groningen (JMSO)
Juniorensymfonieorkest Bloembollenstreek (JUSO)
KamerFilharmonie Der Aa (Der Aa)
Kamerorkest "Pulcinella" (Pulcinella)
Kennemer Jeugd Orkest (KJO)
Leiderdorpskamerorkest (LKO)
Leids Studenten Koor en Orkest "Collegium Musicum" (CM Leiden)
Midsummer Voices koor en orkest
Musica Instrumentalis Hilversum
Musica Silvestra Orkest (MSO)
Nationaal Jeugd Orkest (NJO)
NEderlands Studenten KamerOrkest (Nesko)
Nederlands Studenten Orkest (NSO)
Neon ensemble (Neon)
Nieuwe Mannheim Koor en Orkest
Nijmeegs studentenorkest "Collegium Musicum Carolinum" (CMC Nijmegen)
Noordhollands Jeugdorkest (NHJO)
Oost-Gelders Symfonie Orkest (OGSO)
Oost-Nederlands Symfonieorkest (ONSO)
Orchest-Vereeniging Dordrecht
Orkest Intermezzo (Intermezzo)
Orkest van Utrecht (OvU)
Orkestvereniging Musica (Musica)
Philips Symfonie Orkest (PSO)
Projektorkest Twintigste Eeuw
Regionaal Symfonieorkest Oss (RSO)
Ricciotti Ensemble (Ricciotti)
Rotterdams Jeugd Symfonie Orkest (RJSO)
Rotterdams Kamerorkest (RKO)
Symfonia Jong Twente (SJT)
Symfonie Orkest Eindhoven
Symfonieorkest Bellitoni (Bellitoni)
Symfonieorkest Bloembollenstreek (SOB)
Symfonieorkest De Philharmonie (Philharmonie)
Symfonieorkest en theatergezelschap Oberon (Oberon)
Symfonieorkest Nijmegen
Symfonieorkest Rijnmond (SOR)
Tilburgs Studenten Symfonieorkest "Ananta" (Ananta)
Toonkunst Orkest Leiden (TOL)
Universiteitsorkest Maastricht (UOM)
Utrechts Studenten Koor en Orkest (USKO)
Utrechtsch Studenten Concert (USConcert)
UvA-orkest J. Pzn Sweelinck (Sweelinck)
VechtStreek Symfonie Orkest (VSSO)
Vereniging Hofstads Jeugd Orkest (VHJO)
Vereniging Viotta Jeugdorkest (Viotta)
VU-kamerorkest
VU-orkest
Wageningse Studenten Koor- en Orkestvereniging (WSKOV)
Zeister Philharmonisch Orkest (ZphO)
Zuidhollands Symfonie Orkest (ZSO)
Zwols Symfonie Orkest
Symfonische blaasorkesten
Haarlems Symfonisch Blaasorkest (HSB)
Noord Nederlands Jeugd Orkest (NNJO)
Symfonisch blaasorkest "de Amsterdamse Tramharmonie" (ATH)
Zuidhollands Blaasorkest (ZHB)
Jeugdorkesten
AJO Jeugd Symfonie Orkest (AJO)
De Jonge Eems Dollard Philharmonie (JED Phil)
Drents Jeugdorkest
Eindhovens Jongeren Ensemble (EJE)
Frysk Jeugdorkest
Haydn Jeugd Strijkorkest (HJSO)
Jeugd Symfonieorkest Rijnstreek (JSR)
JeugdOrkest Nederland (JON)
Jeugdsymfonie Orkest GrandiOso (GrandiOso)
Jeugdsymfonieorkest "De Vuurvogel" (De Vuurvogel)
Jeugdsymfonieorkest Bloembollenstreek
JMSO Jeugdsymfonieorkest van Groningen (JMSO)
JongExcelsior Amsterdam
Kennemer Jeugd Orkest (KJO)
Nationaal Jeugd Fanfare Orkest (NJFO)
Nationaal Jeugd Harmonie Orkest (NJHO)
Nationaal Jeugd Orkest (NJO)
Nationaal Jeugd Slagwerk Ensemble (NJSE)
Nederlands Jeugd Strijkorkest (NJSO)
Noord Nederlands Jeugd Orkest (NNJO)
Noordhollands Jeugdorkest (NHJO)
Rotterdams Jeugd Symfonie Orkest (RJSO)
Stichting Divertimento
Symfonia Jong Twente (SJT)
Vereniging Hofstads Jeugd Orkest (VHJO)
Vereniging Viotta Jeugdorkest (Viotta)
Studentenorkesten
Amsterdams Studenten Orkest (ASO)
Codarts Symphony Orchestra (CSO)
CREA-orkest (CREA)
D.S.M.G. Krashna Musika (Krashna)
ESMG Quadrivium (Quadrivium)
Groninger Studentenmuziekgezelschap "Bragi" (Bragi)
Groninger Studentenorkest "MIRA" (MIRA)
Haags Studenten Symfonie Orkest Valerius
Kunstorkest
Leids Studenten Koor en Orkest "Collegium Musicum" (CM Leiden)
Musica Silvestra Orkest (MSO)
NEderlands Studenten KamerOrkest (Nesko)
Nederlands Studenten Orkest (NSO)
Nijmeegs studentenorkest "Collegium Musicum Carolinum" (CMC Nijmegen)
QHarmony
Ricciotti Ensemble (Ricciotti)
Rotterdams Studenten Harmonie Orkest 'MajEUR' (MajEUR)
Studenten Harmonie Orkest Twente (SHOT)
Studentenharmonie "Auletes" (Auletes)
Studentenkamerorkest "Ensuite" (Ensuite)
Studentenorkest "De Ontzetting" (De Ontzetting)
Studentenstrijkorkest "Zoroaster" (Zoroaster)
Tilburgs Studenten Symfonieorkest "Ananta" (Ananta)
Universiteitsorkest Maastricht (UOM)
Utrechts Studenten Koor en Orkest (USKO)
Utrechtsch Studenten Concert (USConcert)
UvA-orkest J. Pzn Sweelinck (Sweelinck)
VU-kamerorkest
VU-orkest
Wageningse Studenten Koor- en Orkestvereniging (WSKOV)

Beroepsorkesten

>  Overzicht van beroepsorkesten