Webpodium.nl
Online podium voor Nederlandse orkesten
Concertagenda Orkesten Podia Zoeken
Concertagenda
Toon: in:

>  Mist u uw orkest in de agenda? Voeg zelf concerten toe!

Oktober

maandag
21
oktober
Philips Symfonie Orkest - Maestro Jules Onthult Sjostakovitsj-7

Concertgebouw, Amsterdam - 20:15 uur.
Shostakovich - 7e symfonie

woensdag
30
oktober
Autunno Ensemble - Tournee 2019

Maartenskerk, Doorn - 20:00 uur.
Werken van Mendelssohn (10e symfonie), Webern, Haydn (fluitconcert) en Dvořák.

donderdag
31
oktober
Autunno Ensemble - Tournee 2019

Amstelkerk, Amsterdam - 20:15 uur.
Werken van Mendelssohn (10e symfonie), Webern, Haydn (fluitconcert) en Dvořák.

November

vrijdag
1
november
Fries Symfonie Orkest - Najaarsconcerten 2019

Fonteinkerk, Dokkum - 20:00 uur.
Werken van Fauré, Chausson, van Beethoven en Bizet (1e symfonie).


Autunno Ensemble - Tournee 2019

Kerkgebouw van de Evangelische Broedergemeenschap, Zeist - 20:15 uur.
Werken van Mendelssohn (10e symfonie), Webern, Haydn (fluitconcert) en Dvořák.

zaterdag
2
november
ArkA Symfonie Orkest - Allerzielenconcerten 2019

Sint Janskerk, Maastricht - 20:00 uur.
Werken van Händel, Poulenc, Sibelius, Warlock en Dvořák.


Haags Studenten Symfonie Orkest Valerius - The Sound of Music

Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk - 20:00 uur.
Rodgers - The sound of music


Collegium Musicum Haganum - November 2019

Het Huis Nebo, Den Haag - 11:00 uur.
Werken van Händel, Bach (celloconcert), Britten en Mozart.


Autunno Ensemble - Tournee 2019

Dorpskerk, Voorst - 20:00 uur.
Werken van Mendelssohn (10e symfonie), Webern, Haydn (fluitconcert) en Dvořák.


Leiderdorpskamerorkest - ΜΥΘΟΣ ('Mythos')

Paleiskerk, Den Haag - 20:15 uur.
Werken van Cherubini, Nielsen, Strauss, Offenbach, Debussy en van Beethoven.

zondag
3
november
Leids Barok Ensemble - Najaarsconcerten 2019

Sint Lambertuskerk, Vessem - 15:00 uur.
Werken van Zellbell jr., Messiaen, Vivaldi (vioolconcert, vioolconcert), von Biber en Händel.


Haags Studenten Symfonie Orkest Valerius - The Sound of Music

Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk - 14:00 uur.
Rodgers - The sound of music


Fries Symfonie Orkest - Najaarsconcerten 2019

Parochiekerk van de Heilige Geest, Heerenveen - 16:00 uur.
Werken van Fauré, Chausson, van Beethoven en Bizet (1e symfonie).


Leiderdorpskamerorkest - ΜΥΘΟΣ ('Mythos')

Petruskerk, Leiden - 15:00 uur.
Werken van Cherubini, Nielsen, Strauss, Offenbach, Debussy en van Beethoven.

woensdag
6
november
Collegium Musicum Haganum - November 2019

Onze-Lieve-Vrouwekerk, Vosselaar (België) - 20:00 uur.
Werken van Händel, Bach (celloconcert), Britten en Mozart.

zaterdag
9
november
Kamerorkest "Utrechtse Muziekacademie" - Lustrumconcerten

Dominicuskerk, Amsterdam - 15:00 uur.
Werken van van Beethoven (9e symfonie), Brahms en Strauss.

zondag
10
november
Leids Barok Ensemble - Najaarsconcerten 2019

Lokhorstkerk, Leiden - 15:30 uur.
Werken van Zellbell jr., Messiaen, Vivaldi (vioolconcert, vioolconcert), von Biber en Händel.


Kamerorkest "Utrechtse Muziekacademie" - Lustrumconcerten

Geertekerk, Utrecht - 15:00 uur.
Werken van van Beethoven (9e symfonie), Brahms en Strauss.


Noord-Drents kamerorkest Divertimento - November 2019

Waterstaatskerk, Bovensmilde - 15:00 uur.
Werken van Dvořák en Andriessen.

vrijdag
15
november
Symfonieorkest Bellitoni - Najaar 2019

Geertekerk, Utrecht - 20:15 uur.
Werken van Elgar (celloconcert) en Bruckner (7e symfonie).


Kamerorkest "Pulcinella" - November 2019

De Duif, Amsterdam - 20:15 uur.
Werken van Sargent, Debussy en Williams (3e symfonie).

zaterdag
16
november
Symfonieorkest Bellitoni - Najaar 2019

Koninklijk Conservatorium (Schönbergzaal), Den Haag - 20:15 uur.
Werken van Elgar (celloconcert) en Bruckner (7e symfonie).


Oost-Gelders Symfonie Orkest - Najaarsconcerten 2019

Catharinakerk, Doetinchem - 20:00 uur.
Werken van Kabalevsky (2e celloconcert) en Rimski-Korsakov (1e symfonie).


Philips Symfonie Orkest - November 2019

Muziekgebouw Frits Philips, Eindhoven - 20:15 uur.
Bruckner - 8e symfonie


Kamerorkest "Pulcinella" - November 2019

Geertekerk, Utrecht - 20:15 uur.
Werken van Sargent, Debussy en Williams (3e symfonie).


Strijkorkest de Haagse Beek - Kroatische muziek

Lutherse kerk, Delft - 15:30 uur.
Werken van Uhlik, Dešpalj, Bersa en Papandopulo.

zondag
17
november
Symfonieorkest Bellitoni - Najaar 2019

Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam - 16:00 uur.
Werken van Elgar (celloconcert) en Bruckner (7e symfonie).


Oost-Gelders Symfonie Orkest - Najaarsconcerten 2019

Theater en Congrescentrum de Hanzehof, Zutphen - 14:30 uur.
Werken van Kabalevsky (2e celloconcert) en Rimski-Korsakov (1e symfonie).


Strijkorkest de Haagse Beek - Kroatische muziek

Paleiskerk, Den Haag - 15:30 uur.
Werken van Uhlik, Dešpalj, Bersa en Papandopulo.

donderdag
21
november
Symfonieorkest De Philharmonie - November 2019

Muziekgebouw Frits Philips, Eindhoven - 20:15 uur.
Mahler - 2e symfonie

vrijdag
22
november
VU-kamerorkest - Najaar 2019

Keizersgrachtcentrum, Amsterdam - 20:15 uur.
Werken van Kox, Weill (2e symfonie) en van Beethoven (4e symfonie).


Philips Symfonie Orkest - November 2019

Concertgebouw, Amsterdam - 20:15 uur.
Bruckner - 8e symfonie

zaterdag
23
november
Orkest van Utrecht - 25 jaar OvU: CRESCENDO deel 3: Finale

Tuindorpkerk, Utrecht - 19:45 uur.
Werken van Dvořák (celloconcert) en Tjaikovsky (5e symfonie).


Heemsteeds Philharmonisch Orkest - November 2019

Pinksterkerk, Heemstede - 20:15 uur.
Werken van Brahms (vioolconcert), Williams en Bruch.


Het Orkest - Najaarsconcerten 2019

VU Cultuurcentrum "Griffioen", Amstelveen.
Werken van von Weber, Rachmaninov en Sibelius (2e symfonie).

zondag
24
november
VU-kamerorkest - Najaar 2019

Broeker Kerk, Broek in Waterland - 15:30 uur.
Werken van Kox, Weill (2e symfonie) en van Beethoven (4e symfonie).


Symfonieorkest De Philharmonie - November 2019

Concertgebouw, Amsterdam - 20:15 uur.
Mahler - 2e symfonie


ArkA Symfonie Orkest - Allerzielenconcerten 2019

Kloosterbibliotheek, Wittem - 16:00 uur.
Werken van Händel, Poulenc, Sibelius, Warlock en Dvořák.


Orkest van Utrecht - 25 jaar OvU: CRESCENDO deel 3: Finale

Gregoriuskerk (OLV Kerk), Bilthoven - 14:30 uur.
Werken van Dvořák (celloconcert) en Tjaikovsky (5e symfonie).

woensdag
27
november
CREA-orkest - Najaarsconcerten 2019

20:15 uur.
Werken van Janáček en Rachmaninov (3e symfonie).

vrijdag
29
november
CREA-orkest - Najaarsconcerten 2019

20:15 uur.
Werken van Janáček en Rachmaninov (3e symfonie).

zaterdag
30
november
CREA-orkest - Najaarsconcerten 2019

20:15 uur.
Werken van Janáček en Rachmaninov (3e symfonie).


Het Orkest - Najaarsconcerten 2019

De Duif, Amsterdam.
Werken van von Weber, Rachmaninov en Sibelius (2e symfonie).

December

zondag
1
december
Toonkunst Orkest Leiden - Voyage to Creation

Stadsgehoorzaal, Leiden - 14:30 uur.
Moulijn - Voyage to Creation


Arnhem Sinfoniëtta - December 2019 - Beethovens natuurschildering

Musis Sacrum, Arnhem - 15:00 uur.
Werken van Haydn, Grieg, Kalinnikow en van Beethoven (6e symfonie).

zaterdag
7
december
UvA-orkest J. Pzn Sweelinck - Najaarsprogramma 2019

De Duif, Amsterdam - 20:15 uur.
Werken van Liszt, Wagner, Smetana en Dvořák (7e symfonie).


Toonkunst Orkest Leiden - Voyage to Creation

Muziekcentrum van de Omroep, Hilversum - 20:00 uur.
Moulijn - Voyage to Creation


Orkest Intermezzo - Najaarsconcerten 2019

Prinsekerk, Rotterdam - 20:15 uur.
Werken van Dukas, Rimski-Korsakov en Puccini.


Groninger Studentenorkest "MIRA" - December 2019

Maranathakerk, Bedum - 20:00 uur.
Werken van van Beethoven, Krommer (klarinetconcert) en Dvořák (8e symfonie).

zondag
8
december
Orkest Intermezzo - Najaarsconcerten 2019

Elandstraatkerk, Den Haag - 16:00 uur.
Werken van Dukas, Rimski-Korsakov en Puccini.


Groninger Studentenorkest "MIRA" - December 2019

De Oosterpoort, Groningen - 20:15 uur.
Werken van van Beethoven, Krommer (klarinetconcert) en Dvořák (8e symfonie).

dinsdag
10
december
UvA-orkest J. Pzn Sweelinck - Najaarsprogramma 2019

Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam - 20:15 uur.
Werken van Liszt, Wagner, Smetana en Dvořák (7e symfonie).

zaterdag
14
december
Bataafs Symfonie Orkest - December 2019

Bergkerk, Den Haag.



Orchest-Vereeniging Dordrecht - December 2019

Wilhelminakerk, Dordrecht - 15:30 uur.
Werken van Katsjatoerian, Dvořák en van Beethoven (7e symfonie).

zondag
15
december
Amsterdams Symphonie Orkest Con Brio - Winterconcert 2019

De Duif, Amsterdam - 16:00 uur.
Werken van Lutosławski, Bartók (3e pianoconcert) en Brahms (2e symfonie).

vrijdag
20
december
Utrechtsch Studenten Concert - Najaar 2019

Sint Joriskerk, Amersfoort - 20:15 uur.
Werken van Namavar, Prokofiev (1e pianoconcert) en Strauss.

zondag
29
december
JeugdOrkest Nederland - Wintertournee 2019-2020

Geertekerk, Utrecht - 20:00 uur.
Werken van Katsjatoerian, Rautavaara en Elgar.

maandag
30
december
JeugdOrkest Nederland - Wintertournee 2019-2020

Orpheus, Apeldoorn - 20:00 uur.
Werken van Katsjatoerian, Rautavaara en Elgar.

Januari 2020

vrijdag
3
januari
JeugdOrkest Nederland - Wintertournee 2019-2020

Cunerakerk, Rhenen - 20:00 uur.
Werken van Katsjatoerian, Rautavaara en Elgar.

zaterdag
4
januari
JeugdOrkest Nederland - Wintertournee 2019-2020

De Oosterpoort, Groningen - 20:00 uur.
Werken van Katsjatoerian, Rautavaara en Elgar.

vrijdag
10
januari
Utrechtsch Studenten Concert - Najaar 2019

Dominicuskerk, Amsterdam - 20:15 uur.
Werken van Namavar, Prokofiev (1e pianoconcert) en Strauss.

zaterdag
11
januari
Utrechtsch Studenten Concert - Najaar 2019

TivoliVredenburg, Utrecht - 20:15 uur.
Werken van Namavar, Prokofiev (1e pianoconcert) en Strauss.

vrijdag
17
januari
Orkestvereniging Musica - Winterconcert 2019

Koningkerk, Voorburg - 20:15 uur.
Werken van Rimski-Korsakov, Aroetjoenjan (trompetconcert) en Tjaikovsky (6e symfonie).

zondag
19
januari
Orkestvereniging Musica - Winterconcert 2019

Bergkerk, Den Haag - 15:00 uur.
Werken van Rimski-Korsakov, Aroetjoenjan (trompetconcert) en Tjaikovsky (6e symfonie).


Fries Symfonie Orkest - Nieuwjaarsconcert 2020

Ontmoetingskerk, Beetsterzwaag - 16:00 uur.


donderdag
23
januari
VU-orkest - Winter 2019

Muziekgebouw Frits Philips, Eindhoven.
Werken van Dvořák, Janáček, Stravinsky en Scriabin (4e symfonie).

zaterdag
25
januari
VU-orkest - Winter 2019

Concertgebouw, Amsterdam.
Werken van Dvořák, Janáček, Stravinsky en Scriabin (4e symfonie).

ComponistenLaatste wijzigingen

Overzicht van de meest bezochte componisten op deze site.

Andriessen, Jurriaan
Anrooy, Peter van
Beethoven, Ludwig van
Bruckner, Anton
Daanen, Gerie
Dvořák, Antonín
Händel, Georg Friedrich
Kabalevsky, Dmitri
Katsjatoerian, Aram
Mahler, Gustav
Mendelssohn, Felix
Moessorgski, Modest
Poelman, Alex
Prokofiev, Sergej
Rachmaninov, Sergej
Rimski-Korsakov, Nikolai
Saint-Saëns, Camille
Shostakovich, Dmitri
Strauss jr., Johann
Stravinsky, Igor
Tjaikovsky, Pjotr Iljitsj
Twaalfhoven, Merlijn
Williams, John
Williams, Ralph Vaughan
Wit, Harry de

Meer componisten...

Overzicht van orkesten waarvan de informatie recent is bijgewerkt.

Orchest-Vereeniging Dordrecht (16-10-2019)
Het Orkest (16-10-2019)
Groninger Studentenorkest "MIRA" (16-10-2019)
JeugdOrkest Nederland (16-10-2019)
Heemsteeds Philharmonisch Orkest (16-10-2019)
Leids Barok Ensemble (14-10-2019)
Orkest Intermezzo (14-10-2019)
CREA-orkest (11-10-2019)
Philips Symfonie Orkest (11-10-2019)
UvA-orkest J. Pzn Sweelinck (11-10-2019)
Zeister Philharmonisch Orkest (11-10-2019)
Collegium Musicum Haganum (11-10-2019)
Orkest van Utrecht (11-10-2019)
ArkA Symfonie Orkest (01-10-2019)
VU-kamerorkest (29-09-2019)
VU-orkest (29-09-2019)
Symfonieorkest Bellitoni (28-09-2019)
I Romantici (28-09-2019)
Accordeon-ensemble Alphen Opus 2 (28-09-2019)
Oost-Gelders Symfonie Orkest (27-09-2019)

>  Vermelding toevoegen of wijzigen - Voeg zelf uw concerten toe door middel van een formulier, of vul een bestaande vermelding aan met extra informatie.

Mededeling - Concerten kunnen alleen worden toegevoegd door gebruik te maken van het formulier, persberichten worden niet in behandeling genomen.