Webpodium.nl
Online podium voor Nederlandse orkesten
Concertagenda Orkesten Podia Zoeken
Concertagenda
Toon: in:

>  Mist u uw orkest in de agenda? Voeg zelf concerten toe!

Oktober

zondag
24
oktober
UvA-orkest J. Pzn Sweelinck - Sweelinck Festival

Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam - 12:30 uur.
Visman - Werk op basis van muziek van Jan Pieterszoon Sweelinck

zaterdag
30
oktober
Oost-Nederlands Symfonieorkest - Keizerlijke Beethoven

Ontmoetingskerk, Enschede - 20:00 uur.
Werken van van Beethoven (5e pianoconcert, 4e symfonie).


Symfonieorkest De Philharmonie - Najaar 2021

Grote of Sint-Nicolaaskerk, Edam - 20:15 uur.
Berg - vioolconcert


Orkest Intermezzo - Najaar 2021

Prinsekerk, Rotterdam - 20:15 uur.
Werken van Piazzolla, Frid, Respighi, Puccini en Strauss.


Kamerorkest "Utrechtse Muziekacademie" - Turandot

Stadsschouwburg Velsen, Velsen - 20:15 uur - uitverkocht.
Puccini - Turandot

zondag
31
oktober
Kamerorkest "Utrechtse Muziekacademie" - Turandot

Stadsschouwburg Velsen, Velsen - 14:00 uur - uitverkocht.
Puccini - Turandot


Orkest Intermezzo - Najaar 2021

Paleiskerk, Den Haag - 15:15 uur.
Werken van Piazzolla, Frid, Respighi, Puccini en Strauss.


Symfonieorkest De Philharmonie - Najaar 2021

Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam - 20:15 uur.
Berg - vioolconcert

November

woensdag
3
november
Autunno Ensemble - Tournee 2021

Doorn.
Werken van Mozart, Warlock, Hartmann, Pärt en Dohnányi.

donderdag
4
november
Autunno Ensemble - Tournee 2021

Amstelkerk, Amsterdam.
Werken van Mozart, Warlock, Hartmann, Pärt en Dohnányi.

vrijdag
5
november
Autunno Ensemble - Tournee 2021

Kerkgebouw van de Evangelische Broedergemeenschap, Zeist.
Werken van Mozart, Warlock, Hartmann, Pärt en Dohnányi.


VU-kamerorkest - Najaar 2021

Groenmarktkerk, Haarlem - 20:15 uur.
Werken van Martinů en van Beethoven (3e symfonie).

zaterdag
6
november
Strijkorkest de Haagse Beek - Najaar 2021

Maranathakerk, Den Haag - 20:00 uur.
Werken van Arenski, Sibelius, Dvořák en Suk.


D.S.M.G. Krashna Musika - Najaarsconcert 2021

Vredeskerk (of Sacramentskerk), Delft - 20:00 uur.
Werken van Wagner en Mahler.

zondag
7
november
Autunno Ensemble - Tournee 2021

Voorst - middagconcert.
Werken van Mozart, Warlock, Hartmann, Pärt en Dohnányi.


Philips Symfonie Orkest - Verdi Requiem

Concertgebouw, Amsterdam - 14:15 uur.
Verdi - Messa da Requiem


VU-kamerorkest - Najaar 2021

Zuiderkerk, Amsterdam - 15:00 uur.
Werken van Martinů en van Beethoven (3e symfonie).


Strijkorkest de Haagse Beek - Najaar 2021

Paleiskerk, Den Haag - 15:30 uur.
Werken van Arenski, Sibelius, Dvořák en Suk.

vrijdag
12
november
Orkestvereniging Musica - Najaarsconcert 2021

Koningkerk, Voorburg.
Werken van Bruckner, Mendelssohn Bartholdy (vioolconcert) en Schubert.

zaterdag
13
november
Leiderdorps Kamerorkest - November 2021

Dorpskerk, Leiderdorp - 20:15 uur.
Werken van Mozart, Reger, Rota, Elgar en Brahms.

zondag
14
november
Orkestvereniging Musica - Najaarsconcert 2021

Bergkerk, Den Haag.
Werken van Bruckner, Mendelssohn Bartholdy (vioolconcert) en Schubert.


Philips Symfonie Orkest - Verdi Requiem

Muziekgebouw Frits Philips, Eindhoven - 14:15 uur.
Verdi - Messa da Requiem


Leids Barok Ensemble - Najaar 2021

Lokhorstkerk, Leiden - 15:00 uur.

zaterdag
20
november
VU-kamerorkest - Koorproject 2021

.
Werken van Brahms, Mendelssohn Bartholdy en Lauridsen.


Oost-Gelders Symfonie Orkest - Najaar 2021

Amphion Muziekschool, Doetinchem - Bizetzaal.
Werken van van Beethoven (o.a. 1e symfonie).

zondag
21
november
VU-kamerorkest - Koorproject 2021

.
Werken van Brahms, Mendelssohn Bartholdy en Lauridsen.


Oost-Gelders Symfonie Orkest - Najaar 2021

Theater en Congrescentrum de Hanzehof, Zutphen.
Werken van van Beethoven (o.a. 1e symfonie).


Het Orkest - November 2021

Geertekerk, Utrecht - 15:00 uur.
Werken van Liszt en Dvořák (8e symfonie).


Leids Barok Ensemble - Najaar 2021

Sint Lambertuskerk, Vessem - 15:00 uur.

vrijdag
26
november
Symfonieorkest Bellitoni - Najaar 2021

Amare, Den Haag.
Verdi - Messa da Requiem

zaterdag
27
november
Heemsteeds Philharmonisch Orkest - November 2021

Adelbertuskerk, Haarlem - 19:30 uur.
Werken van Bellini, Saint-Saëns (1e celloconcert) en Andriessen.


Amsterdams Symphonie Orkest Con Brio - Najaarsconcerten

Singelkerk, Amsterdam - 20:00 uur.
Werken van Mendelssohn Bartholdy (5e symfonie), Vaughan Williams en Strauss.


Het Orkest - November 2021

De Duif, Amsterdam - 20:15 uur.
Werken van Liszt en Dvořák (8e symfonie).


Heemsteeds Philharmonisch Orkest - November 2021

Adelbertuskerk, Haarlem - 21:00 uur.
Werken van Bellini, Saint-Saëns (1e celloconcert) en Andriessen.

zondag
28
november
Symfonieorkest Bellitoni - Najaar 2021

Concertgebouw, Amsterdam.
Verdi - Messa da Requiem


Collegium Musicum Haganum - November 2021

Waalse Kerk, Den Haag - 15:00 uur.
Werken van Bach, Vivaldi, Suk en Parry.


Amsterdams Symphonie Orkest Con Brio - Najaarsconcerten

Westerkerk, Amsterdam - 15:30 uur.
Werken van Mendelssohn Bartholdy (5e symfonie), Vaughan Williams en Strauss.

December

vrijdag
3
december
Kamerorkest "Pulcinella" - Northern Lights

De Duif, Amsterdam - 20:15 uur.
Werken van Grieg en Sibelius (2e symfonie).

zaterdag
4
december
Kamerorkest "Pulcinella" - Northern Lights

Geertekerk, Utrecht - 20:15 uur.
Werken van Grieg en Sibelius (2e symfonie).

zondag
12
december
Arnhem Sinfoniëtta - December 2021

Musis Sacrum, Arnhem.
Werken van Ives, Mozart (24e pianoconcert) en Bruch (3e symfonie).


Leids Barok Ensemble - Najaar 2021

Witte Kerkje, Terheijden - 14:00 uur.


Leids Barok Ensemble - Najaar 2021

Witte Kerkje, Terheijden - 16:00 uur.

donderdag
16
december
Nijmeegs studentenorkest "Collegium Musicum Carolinum" - Decemberconcert 2021

Concertgebouw "De Vereeniging", Nijmegen - 20:15 uur.
Werken van Kodály, Rodrigo en Mendelssohn Bartholdy (3e symfonie).

woensdag
29
december
JeugdOrkest Nederland - Wintertournee 2021-2022

Concertzaal, Tilburg - 14:00 uur - onderdeel van Casual classics for kids / Spruitfestival.
Werken van Wagenaar, Britten en Shostakovich (5e symfonie).


JeugdOrkest Nederland - Wintertournee 2021-2022

Concertzaal, Tilburg - 21:00 uur - onderdeel van Casual classics for kids / Spruitfestival.
Werken van Wagenaar, Britten en Shostakovich (5e symfonie).

donderdag
30
december
JeugdOrkest Nederland - Wintertournee 2021-2022

Utrecht.
Werken van Wagenaar, Britten en Shostakovich (5e symfonie).

Januari 2022

zondag
2
januari
JeugdOrkest Nederland - Wintertournee 2021-2022

Theater De Lievekamp, Oss - 15:00 uur.
Werken van Wagenaar, Britten en Shostakovich (5e symfonie).

vrijdag
7
januari
JeugdOrkest Nederland - Wintertournee 2021-2022

Cunerakerk, Rhenen.
Werken van Wagenaar, Britten en Shostakovich (5e symfonie).

zaterdag
15
januari
AJO Jeugd Symfonie Orkest - Nieuwjaarsconcert 2022

Sint Joriskerk, Amersfoort.
Werken van Sibelius, Bruch, Rimski-Korsakov en Guilmant.

maandag
24
januari
VU-orkest - Winter 2022

Amare, Den Haag - 20:00 uur.
Werken van Tsoupaki, Strauss, Bernstein en Prokofiev.

woensdag
26
januari
VU-orkest - Winter 2022

Concertgebouw, Amsterdam - 20:00 uur.
Werken van Tsoupaki, Strauss, Bernstein en Prokofiev.

zaterdag
29
januari
Oost-Nederlands Symfonieorkest - Rule Britannia

Hofkerk, Oldenzaal - 20:00 uur.
Werken van Elgar (vioolconcert) en Vaughan Williams (5e symfonie).

zondag
30
januari
Oost-Nederlands Symfonieorkest - Rule Britannia

Stadhuishal, Hengelo - 14:30 uur.
Werken van Elgar (vioolconcert) en Vaughan Williams (5e symfonie).

Februari 2022

woensdag
2
februari
CREA-orkest - Winterconcerten 2021-2022

.
Werken van Dvořák en Shostakovich (10e symfonie).

vrijdag
4
februari
CREA-orkest - Winterconcerten 2021-2022

.
Werken van Dvořák en Shostakovich (10e symfonie).

zaterdag
5
februari
CREA-orkest - Winterconcerten 2021-2022

.
Werken van Dvořák en Shostakovich (10e symfonie).

zondag
6
februari
Nederlands Studenten Orkest - 'Herleef'

Sociaal Cultureel Centrum "De Ruchte", Someren - 20:15 uur.
Werken van Passenier (bastromboneconcert), Brahms en Strauss.

maandag
7
februari
Nederlands Studenten Orkest - 'Herleef'

De Doelen, Rotterdam - 20:15 uur.
Werken van Passenier (bastromboneconcert), Brahms en Strauss.

dinsdag
8
februari
Nederlands Studenten Orkest - 'Herleef'

Stadsgehoorzaal, Leiden - 20:15 uur.
Werken van Passenier (bastromboneconcert), Brahms en Strauss.

woensdag
9
februari
Nederlands Studenten Orkest - 'Herleef'

Schouwburg, Hengelo - 20:15 uur.
Werken van Passenier (bastromboneconcert), Brahms en Strauss.

zondag
13
februari
Nederlands Studenten Orkest - 'Herleef'

Concertgebouw "De Vereeniging", Nijmegen - 20:15 uur.
Werken van Passenier (bastromboneconcert), Brahms en Strauss.

maandag
14
februari
Nederlands Studenten Orkest - 'Herleef'

Muziekgebouw Frits Philips, Eindhoven - 20:15 uur.
Werken van Passenier (bastromboneconcert), Brahms en Strauss.

dinsdag
15
februari
Nederlands Studenten Orkest - 'Herleef'

De Oosterpoort, Groningen - 20:15 uur.
Werken van Passenier (bastromboneconcert), Brahms en Strauss.

zaterdag
19
februari
Nederlands Studenten Orkest - 'Herleef'

Amare, Den Haag - 20:15 uur.
Werken van Passenier (bastromboneconcert), Brahms en Strauss.

maandag
21
februari
Nederlands Studenten Orkest - 'Herleef'

Concertgebouw, Amsterdam - 20:15 uur.
Werken van Passenier (bastromboneconcert), Brahms en Strauss.

ComponistenLaatste wijzigingen

Overzicht van de meest bezochte componisten op deze site.

Altena, Maarten
Andriessen, Jurriaan
Anrooy, Peter van
Baaren, Kees van
Beethoven, Ludwig van
Beurden, Bernard van
Brahms, Johannes
Bruch, Max
Bruckner, Anton
Chausson, Ernest
Cuypers, Hubert
Daanen, Gerie
Falla, Manuel de
Moessorgski, Modest
Mozart, Wolfgang Amadeus
Pijper, Willem
Poelman, Alex
Prokofiev, Sergej
Rimski-Korsakov, Nikolai
Satie, Erik
Stravinsky, Igor
Tsjaikovski, Pjotr Iljitsj
Visman, Bart
Williams, John
Wit, Harry de

Meer componisten...

Overzicht van orkesten waarvan de informatie recent is bijgewerkt.

Nederlands Studenten Orkest (19-10-2021)
UvA-orkest J. Pzn Sweelinck (19-10-2021)
Amsterdams Symphonie Orkest Con Brio (19-10-2021)
AJO Jeugd Symfonie Orkest (19-10-2021)
Kunstorkest (19-10-2021)
Kamerorkest "Pulcinella" (19-10-2021)
D.S.M.G. Krashna Musika (19-10-2021)
Weekend Opera Utrecht (19-10-2021)
VU-orkest (05-10-2021)
Leids Studenten Koor en Orkest "Collegium Musicum" (05-10-2021)
JeugdOrkest Nederland (05-10-2021)
Orkestvereniging Musica (05-10-2021)
Kamerorkest "Utrechtse Muziekacademie" (04-10-2021)
CREA-orkest (04-10-2021)
Orkest van Utrecht (01-10-2021)
Oost-Nederlands Symfonieorkest (30-09-2021)
Oost-Gelders Symfonie Orkest (30-09-2021)
Heemsteeds Philharmonisch Orkest (30-09-2021)
Leids Barok Ensemble (30-09-2021)
Leiderdorps Kamerorkest (30-09-2021)

>  Vermelding toevoegen of wijzigen - Voeg zelf uw concerten toe door middel van een formulier, of vul een bestaande vermelding aan met extra informatie.

Mededeling - Concerten kunnen alleen worden toegevoegd door gebruik te maken van het formulier, persberichten worden niet in behandeling genomen.