Webpodium.nl
Online podium voor Nederlandse orkesten
Concertagenda Orkesten Podia Zoeken

Nederlands Strijkers Gilde

OrkestNederlands Strijkers Gilde  Facebook  Website
Reeks 2017 - Wereldcyclus: oost ontmoet west
Dirigent Gijs Kramers
Solist1 Lingling Yu, pipa
Programma
Sergej Prokofiev- Andante, opus 50a
Tan Dun - Concert voor pipa en strijkorkest1
Carl Ruggles- Portals
Toru Takemitso- Requiem voor strijkorkest
David Diamond- Rounds
Concerten
do27juli2017 Google Maps  Amstelkerk, Amsterdam
vr28juli2017 Google Maps  Dominicuskerk, Nijmegen
za29juli2017 Google Maps  Geertekerk, Utrecht
flyer

  ReeksPeriodeWerken vanConcerten in
  2019 - Nederlanders van Wereldklasse: een dijk van een oeuvre jul 2019Andriessen, Badings, Escher, ter VeldhuisAmsterdam, Utrecht, Zutphen
  2018 - NSG Danst! jul 2018Adams, Bacewicz, Kulenty, Lutosławski, SuykerbuykDen Haag, Enschede, Utrecht
> 2017 - Wereldcyclus: oost ontmoet west jul 2017Diamond, Dun, Prokofiev, Ruggles, TakemitsoAmsterdam, Nijmegen, Utrecht
  2016 - Verre streken: een diaspora van klank jul 2016Pärt, Schönberg, Weinberg, ter VeldhuisAmsterdam, Leiden, Utrecht
  2015 - Oud en nieuw jul 2015Górecki, Korngold, Shlomowitz, van BeethovenLeiden, Nijmegen, Utrecht
  2014 - (Ont)spanning jul 2014Herrmann, Klankdokters, Vaughan Williams, WaltonAmsterdam, Delft, Utrecht
  2013 - NSK 20 jaar: grenzeloos geluid jul 2013Bartók, Copland, Greenwood, KapokAmsterdam, Den Haag, Oostum, Utrecht
  2012 jul 2012Fontyn, Honegger, Poulenc, VasksAmsterdam, Eindhoven, Leiden
  2011 aug 2011Bartók, Keuris, Pärt, Rautavaara, StravinskyAmsterdam, Leiden, Utrecht
  2010 jul 2010Andriessen, Badings, Britten, PurcellDelft, Groningen, Utrecht
  2009 jul 2009Bruynel, Glass, Ligeti, Pärt, ShostakovichAmsterdam, Delft, Groningen
  2008 Schönberg, Schoeck, Schreker
  2007 Bacewicz, Demirel, Hartmann, Shostakovich
  2006 jul 2006Barber, Copland, Haas, VleggaarAmsterdam, Groningen, Utrecht
  2005 jul 2005Bartók, Boogers, Hartmann, SchulhoffAmsterdam, Groningen, Utrecht
  2004 jul 2004Bulsink, Larsson, Lutosławski, PiazzollaGroningen, Leiden, Maastricht, Utrecht
  2003 jul 2003Berkeley, Moulijn, ShostakovichGroningen, Leiden, Utrecht
  1993 Glazoenov, Prokofiev, Shostakovich
  1994 Bartók, Britten, Hindemith
  1995 najaar Andriessen, Britten, Hindemith
  1995 zomer Barber, Britten, Smit
  1996 Mahler, Strauss, Suk, Webern
  1997 najaar Andriessen, Dijker, Kleppe
  1997 zomer Bartók, Havelaar, Shostakovich
  1998 Copland, Piazzolla, Prokofiev, Rota
  1999 Adams, Barber, Stravinsky, Takemitso
  2000 Britten, Prokofiev, Shostakovich
  2001 Escher, Jolivet, Stravinsky
  2002 Berg, Hindemith, Mozart, Webern