Webpodium.nl
Webpodium.nl
Concertagenda Orkesten Podia Zoeken
 

Achtergrondinformatie

Orkesten
    Accordeon-ensemble Alphen Opus 2
Ad Hoc Orkest
AJO Jeugd Symfonie Orkest provincie Utrecht (AJO)
Amsterdam Wind Orchestra
Amsterdams Symphonie Orkest Con Brio (Con Brio)
Arezzo Ensemble
Arion Ensemble
ArkA Symfonie Orkest (ArkA)
Arnhem Sinfoniëtta
Atlanta Symphony Orchestra (ASO)
Autunno Ensemble
Bataafs Symfonie Orkest (BSO)
Begeleidingsorkest Herman Strategier
Berliner Philharmoniker
Blokfluitensemble "Amarilli's Sunshine" (Amarilli)
Blokfluitensemble Praetorius Leiden (BPL)
Camarata Arnhem
Camerata Ardesko
Cappella Maria Barbara
Chicago Symphony Orchestra
Codarts Symphony Orchestra (CSO)
COLLEGIUM MUSICUM Den Haag (CMDH)
Collegium Musicum Haganum (CMH)
Combattimento Consort
Concertgebouw Kamerorkest
Consort De Kleine Johannes (CDKJ)
CREA-orkest (CREA)
D.S.M.G. Krashna Musika (Krashna)
De Jonge Eems Dollard Philharmonie (JED Phil)
Divertimento
Dordts Kamer Orkest (DKO)
Drents Symfonie Orkest (DSO)
Dutch Travel Winds (DTW)
Eindhovens Jongeren Ensemble (EJE)
Ensemble 88
Ensemble Hexachordum (HEX)
Ensemble La Spiritata (La Spiritata)
ESMG Quadrivium (Quadrivium)
FASO Blazersensemble (FASO)
Filharmonisch Orkest 's-Hertogenbosch (FOH)
Flehite Sinfonietta (Flehite)
Flos Campi Koor en (Kamer)Orkest (Flos Campi)
Fries Symfonie Orkest (FSO)
Frysk Jeugdorkest
Groninger Studentenmuziekgezelschap "Bragi" (Bragi)
Groninger Studentenorkest "MIRA" (MIRA)
Haags Symfonie Orkest Euterpe (HSO Euterpe)
Haagse Instrumentalisten
Haarlems Symfonisch Blaasorkest (HSB)
Harmonie Arti
Harmonie Koningin Wilhelmina, Wamel (HKW Wamel)
Harmonie Orkest De Bazuin (De Bazuin)
Haydn Jeugd Strijkorkest (HJSO)
Heemsteeds Philharmonisch Orkest (HPhO)
Helios Ensemble
Helsinki Kaupunginorkesteri
Het Brabants Orkest
Het Gelders Orkest
Het Leids Barok Ensemble (LBE)
Het Orkest
Het Wagenings Symfonie Orkest (HWSO)
Hineni Symfonie Orkest (HSO)
Holland Baroque Society (HBS)
Holland Symfonia
I Medici
I Romantici
Il Concerto Barocco (ICB)
Jeugd Symfonie Orkest Drenthe (JSOD)
Jeugd Symfonieorkest Rijnstreek (JSR)
JeugdOrkest Nederland (JON)
Jeugdsymfonie Orkest GrandiOso (GrandiOso)
Jeugdsymfonieorkest "De Vuurvogel" (De Vuurvogel)
Jeugdsymfonieorkest Bloembollenstreek
JMSO Jeugdsymfonieorkest van Groningen (JMSO)
JongExcelsior Amsterdam
Juniorensymfonieorkest Bloembollenstreek (JUSO)
KamerFilharmonie Der Aa (Der Aa)
Kamerorkest "En Suite" (En Suite)
Kamerorkest "Pulcinella" (Pulcinella)
Kamerorkest "Utrechtse Muziekacademie" (UMA)
Kennemer Jeugd Orkest (KJO)
Klarinet-ensemble Lignum (Lignum)
Koninklijk Concertgebouworkest (KCO)
Koninklijke Harmonie Oosterbeek (KHO)
Koninklijke Harmonie van Thorn (KHT Thorn)
Kopera
Kunstorkest
Legendary Movie Orchestra (LMO)
Leiderdorpskamerorkest (LKO)
Leids Barok Ensemble (LBE)
Leids Studenten Koor en Orkest "Collegium Musicum" (CM Leiden)
Limburgs Symfonie Orkest (LSO)
London Symphony Orchestra (LSO)
Los Angeles Philharmonic
Midsummer Voices koor en orkest
Musica Instrumentalis Hilversum
Musica Silvestra Orkest (MSO)
Muziekvereniging Semper Avanti Bodegraven
Nationaal Jeugd Fanfare Orkest (NJFO)
Nationaal Jeugd Harmonie Orkest (NJHO)
Nationaal Jeugd Orkest (NJO)
Nationaal Jeugd Slagwerk Ensemble (NJSE)
Nationaal Kamerorkest AeneA (AeneA)
Nederlands Blazers Ensemble (NBE)
Nederlands Jeugd Strijkorkest (NJSO)
Nederlands Kamerorkest
Nederlands Philharmonisch Orkest (NedPhO)
Nederlands Sinfonietta
Nederlands Strijkers Gilde (NSG)
NEderlands Studenten KamerOrkest (Nesko)
Nederlands Studenten Orkest (NSO)
Neon ensemble (Neon)
New Dutch Academy (NDA)
New York Philharmonic
Nieuw Kamer Orkest
Nieuwe Mannheim Orkest
Nijmeegs Strijkersgilde
Nijmeegs studentenorkest "Collegium Musicum Carolinum" (CMC Nijmegen)
Noord Nederlands Jeugd Orkest (NNJO)
Noord Nederlands Orkest (NNO)
Noord-Drents kamerorkest Divertimento (Divertimento)
Noordhollands Jeugdorkest (NHJO)
Novio Magum Wind Orchestra (NMWO)
NS Harmonieorkest
Oost-Gelders Symfonie Orkest (OGSO)
Oost-Nederlands Symfonieorkest (ONSO)
Orchest-Vereeniging Dordrecht
Orchestre symphonique de Montréal
Orkest van het Oosten
Orkest van Utrecht (OvU)
Orkestvereniging Musica (Musica)
Pendada blaaskwintet (Pendada)
Philharmonie
Philips Symfonie Orkest (PSO)
Projektorkest Twintigste Eeuw
Purcell Kamerorkest (PKO)
QHarmony
Radion sinfoniaorkesteri (RSO)
RAP kamerorkest (RAP)
Regionaal Symfonieorkest Oss (RSO)
Residentieorkest
Ricciotti Ensemble (Ricciotti)
Rivierenland Fanfare Orkest (RFO)
Rotterdams Jeugd Symfonie Orkest (RJSO)
Rotterdams Kamerorkest (RKO)
Rotterdams Studenten Harmonie Orkest 'MajEUR' (MajEUR)
Royal Philharmonic Orchestra (RPO)
Sinfonia Lahti
Skiron Blazersensemble (Skiron)
Strijkersensemble Musica Montana (Musica Montana)
Strijkorkest de Haagse Beek
Studenten Harmonie Orkest Twente (SHOT)
Studentenharmonie "Auletes" (Auletes)
Studentenkamerorkest "Ensuite" (Ensuite)
Studentenorkest "De Ontzetting" (De Ontzetting)
Studentenstrijkorkest "Zoroaster" (Zoroaster)
Symfonia Jong Twente (SJT)
Symfonie Orkest Eindhoven
Symfonieorkest Bellitoni (Bellitoni)
Symfonieorkest Bloembollenstreek (SOB)
Symfonieorkest en theatergezelschap Oberon (Oberon)
Symfonieorkest Rijnmond (SOR)
Symfonieorkest van Vlaanderen
Symfonisch blaasorkest "de Amsterdamse Tramharmonie" (ATH)
The Northern Consort
Tilburgs Studenten Symfonieorkest "Ananta" (Ananta)
Toonkunst Orkest Leiden (TOL)
Universiteitsorkest Maastricht (UOM)
Utrechts Blazers Ensemble (UBE)
Utrechts Kamerorkest Trajectum
Utrechts Studenten Koor en Orkest (USKO)
Utrechtsch Studenten Concert (USConcert)
UvA-orkest J. Pzn Sweelinck (Sweelinck)
Valerius Studenten Orkest en Koor
VechtStreek Symfonie Orkest (VSSO)
Vereniging Hofstads Jeugd Orkest (VHJO)
Vereniging Viotta Jeugdorkest (Viotta)
VU-kamerorkest
VU-orkest
Wageningse Studenten Koor- en Orkestvereniging (WSKOV)
Westerkamerorkest (WKO)
Wiener Philharmoniker
Zeister Philharmonisch Orkest (ZphO)
Zuidhollands Blaasorkest (ZHB)
Zuidhollands Symfonie Orkest (ZSO)
Zwols Symfonie Orkest (ZSO)
Componisten
Aa, Michel van der
Abazis, Theo
Altena, Maarten
Andriessen, Hendrik
Andriessen, Jurriaan
Andriessen, Louis
Anrooy, Peter van
Ashkenazy, Benjamin
Baaren, Kees van
Bach, Carl Philipp Emanuel
Bach, Johann Christian
Bach, Johann Sebastian
Balakirev, Milij Aleksejevitsj
Bank, Jacques
Barber, Samuel
Bartók, Béla
Bax, Arnold Edward Trevor
Beethoven, Ludwig van
Beijer, Thomas
Berg, Alban
Berkenbosch, Caroline
Berlioz, Hector
Bernstein, Leonard
Beurden, Bernard van
Biloen, Peter
Bizet, Georges
Boïeldieu, François Adrien
Boer, Ed de
Bollen, Jan Bas
Bon, Willem Frederik
Bonsel, Adriaan
Boogers, Nathalie
Borodin, Alexander
Bos, Ruud
Brahms, Johannes
Bremer, Jetse
Britten, Benjamin
Bruch, Max
Bruckner, Anton
Bulsink, Wilbert
Burgers, Simon
Chabrier, Emmanuel Alexis
Chausson, Ernest
Cimarosa, Domenico
Cnossen, Harmen
Copland, Aaron
Corelli, Arcangelo
Cuypers, Hubert
Daanen, Gerie
Debussy, Claude
Delius, Frederick
Diepenbrock, Alphons
Dijk, Gijs van
Dijk, Jan van
Drijvers, Gerhart
Dukas, Paul
Dvořák, Antonín
Eeten, Ruud van
Elgar, Edward
Falla, Manuel de
Fauré, Gabriël
Fodor, Carolus Antonius
Françaix, Jean
Franck, César
Frescobaldi, Girolamo
Górecki, Henryk
Göetjes, Wiebke
Gershwin, George
Glass, Philip
Glière, Reinhold
Gounod, Charles
Grieg, Edvard
Haan, Jacob de
Hamel, Micha
Haydn, Joseph
Händel, Georg Friedrich
Hemel, Oscar van
Hempel, Jurjen
Heppener, Robert
Hindemith, Paul
Hoek, Theo
Holst, Gustav
Honegger, Arthur
Houdijk, Jaap
Ives, Charles
Janáček, Leoš
Kabalevsky, Dmitri
Kagel, Mauricio
Katsjatoerian, Aram
Ketting, Otto
Keuris, Tristan
Kleppe, Joost
Kodály, Zoltán
Korngold, Erich Wolfgang
Kunst, Marleen
Lalo, Édouard
Landre, Guillaume L.F.
Lange, Wolfgang
Lann, Vanessa
Larsson, Lars-Erik
Leeuw, Ton de
Lier, Bertus van
Ligeti, György
Liszt, Franz
Ljadow, Anatole
Lutoslawski, Witold
Mahler, Gustav
Maier, Florian
Manneke, Daan
Martinu, Bohuslav
Mees, Nathalie
Meeusen, Gijs
Meijering, Chiel
Mendelssohn, Felix
Messiaen, Olivier
Meylemans, Ivan
Miles, John
Milhaud, Darius
Moessorgski, Modest
Moulijn, Jeppe
Mozart, Wolfgang Amadeus
Namavar, Reza
Nicolai, Otto
Nielsen, Carl
Numan, Toek
Omvlee, Mark
Onna, Peter van
Oosten, Roel van
Oosterbaan, Arnaud
Orff, Carl
Padding, Martijn
Pas, Stephan
Piazzolla, Astor
Pijper, Willem
Poelman, Alex
Pollard, Bas
Poulenc, Francis
Prokofiev, Sergej
Rachmaninov, Sergej
Rautavaara, Einojuhani
Ravel, Maurice
Respighi, Ottorino
Rihm, Wolfgang
Rimski-Korsakov, Nikolai
Riphagen, Johan
Rivier, Jean
Rossini, Gioacchino
Rota, Nino
Roussel, Albert
Saint-Saëns, Camille
Satie, Erik
Schat, Peter
Schönberg, Arnold
Schnittke, Alfred
Schroevers, Jos
Schubert, Franz
Schulhoff, Ervín
Schumann, Robert
Shore, Howard
Shostakovich, Dmitri
Sibelius, Jean
Smetana, Bedrich
Snell, Adrian
Sparke, Philip
Spohr, Ludwig
Stamitz, Carl
Stoffelsma, Arno
Strauss, Richard
Strauss jr., Johann
Stravinsky, Igor
Suk, Josef
Svendsen, Johan
Sweelinck, Jan Pieterszoon
Szymanowski, Karol
Tawfiq, Hawar
Telemann, Georg Philipp
Tjaikovsky, Pjotr Iljitsj
Trytten, Lorre Lynn
Tsoupaki, Calliope
Twaalfhoven, Merlijn
Vakoulsky, Alexander
Verdi, Giuseppe
Verhulst, Johannes
Villa-Lobos, Heitor
Visman, Bart
Vivaldi, Antonio
Vlijmen, Jan van
Wagner, Richard
Weber, Carl Maria von
Webern, Anton
Weill, Kurt
Werf, Sybrand van der
Williams, John
Williams, Ralph Vaughan
Wit, Harry de
Woof, Barbara
Zemlinsky, Alexander von
Zuidam, Robert

Concerten

Concertagenda
Podia
        Huissen
            O.L.V. Stadskerk
Vries
N.H. Kerk
Wildervank
Grote Kerk
Drenthe
Assen
Adventskerk
Groepsaccommodatie "De Bosrand"
ICO
Theater De Schalm
Beilen
Pauluskerk
Borger-Odoorn
Dorpskerk
Music in the Woods
Emmen
Grote Kerk
Hervormde Kerk
Peize
Kerk
Sleen
Hervormde Kerk
Valthermond
Concertboerderij "Onder de Linden"
Zuidlaren
Dorpskerk
Hervormde Kerk
Laarkerk
Zweeloo
Hervormde Kerk
Flevoland
Almere-Buiten
Kerkcentrum De Triangel
Almere-Stad
Theater "De Metropole"
Lelystad
Agora Theater
Theater / podium De Kubus
Friesland
Bolsward
Martinikerk
Dokkum
Grote- of Martinuskerk
Drachten
Schouwburg De Lawei
Franeker
Martinikerk
Heerenveen
Muziekcentrum "de Rinkelbom"
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Leeuwarden
Doopsgezinde Kerk
Pelikaankerk
Stadschouwburg De Harmonie
Theater Romein
Sint Jacobiparochie
Grote Kerk
Sneek
Grote of Martinikerk
Gelderland
's-Heerenberg
Kasteel "Huis Bergh"
Apeldoorn
Apenheul
Grote Kerk
Mariakerk
Orpheus
Paleis 't Loo
Podium Gigant
Arnhem
De Ronde Weide, Park Sonsbeek
De Witte Villa, Park Sonsbeek
Diaconessenkerk
Museum Moderne kunst
Musis Sacrum
Posttheater
R.K. Lucaskerk Elden
Stadhuis
Walburgis Basiliek
Beek-Ubbergen
Kleine Bartholomeuskerkje
Berg en Dal
Kerk Berg en Dal
Brummen
Oude Kerk
De Steeg
Kasteel "Middachten"
Doesburg
Grote- of Martinikerk
Doetinchem
Catharinakerk
Druten
Cultureel Centrum d'n Bogerd
Pax Christi College
Ede
Cultura
Elden
Lucaskerk
Epe
Grote Kerk
Groesbeek
Kapel Medisch Centrum Dekkerswald
Nationaal Bevrijdingsmuseum 1944-1945
Harderwijk
Grote Kerk
Hattem
Grote of Andreaskerk
Heelsum
RK Sint Joseph Kerk
Heerde
Galerie en Beeldentuin De Queeste
Malden
Sociaal Cultureel Centrum 'Maldensteijn'
Nijmegen
Antonius van Paduakerk
Boskapel
Concertgebouw "De Vereeniging"
De Lindenberg
Dominicuskerk
Grote Markt
HAN
Hortus Arcadië, Park Brakkenstein
Huize Sonnehaert
Lutherse Kerk
LUX
Maranathakerk
Museum Het Valkhof
Openluchttheater "De Goffert"
Oude Studentenkerk
Petruskerk Hees
Raadhuisplein
Royal Haskoning
Sint Antonius Abtkerk
Sint Maartenskliniek
Stadsschouwburg
Triavium
Oosterbeek
Park "Klein Hartenstein"
Vredebergkerk
Otterlo
Jachtslot "Hubertus", Nationaal Park De Hoge Veluwe
Kröller-Müller Museum, Nationaal Park De Hoge Veluwe
Radio Kootwijk
Kathedraal
Radio Kootwijk
Velp
Kunsthuis 13
Wageningen
Grote Kerk
Johannes de Doperkerk
Theater / Schouwburg Junushoff
Universitair Sportcentrum 'De Bongerd'
Wageningen Universiteit (aula)
Wijchen
Wijkcentrum De Schakel
Winterswijk
Theater De Storm
Wolfheze
Zutphen
Theater en Congrescentrum de Hanzehof
Groningen
Appingedam
Nicolaikerk
Bedum
Maranathakerk
Delfzijl
Kruiskerk
Theater & Congrescentrum De Molenberg
Eelde
Museum voor figuratieve kunst "De Buitenplaats"
Grijpskerk
Groningen
De Oosterpoort
Der Aa-kerk
Immanuelkerk
Jozefkerk
Lutherse Kerk
Remonstrantse Kerk
Stedelijke Muziekschool Groningen
Hoogezand
Kielzog Theater
Middelstum
Hippolytuskerk
Winschoten
Muziekschool Oost-Groningen
Theater "De Klinker"
Limburg
Arcen
Kasteeltuinen
Echt
Café De Mert
Maastricht
Academisch Ziekenhuis Maastricht (serrehal)
Conservatorium
Lutherse Kerk
MECC
Sint Janskerk
Theater aan 't Vrijthof
Roermond
St. Christoffelkathedraal
Tegelen
Valkenburg
Theater "De Polfermolen"
Wolder
Harmoniezaal Petrus & Paulus
Noord-Brabant
's-Hertogenbosch
Citadel
Nederlands Hervormde Kerk (Grote Kerk)
Theater aan de Parade
Toonzaal
Verkadefabriek
Beek en Donk
Muziekcentrum Het Anker
Berkel Enschot
Stichting Cultureel Centrum "De Schalm"
Breda
Sint Antoniuskerk
De Mortel
Het Zwarte Water
Eersel
Sociaal Cultureel Centrum "De Muzenval"
Eindhoven
Catharinakerk
Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven
Muziekschool / Centrum voor de Kunsten
Technische Universiteit
Technische Universiteit (Auditorium)
Esbeek
Rooms Katholieke Kerk
Goirle
Cultureel Centrum "Jan van Besouw"
Helmond
Sint-Lambertuskerk
Theater 't Speelhuis
Oisterwijk
Protestantse Kerk
Scholengemeenschap "Durendael"
Oosterhout
Mariakerk
Stadstuin De Schelp
Verrijzenisparochie
Voorzieningenhart De Klif
Oss
Theater De Lievekamp
Oudenbosch
Kapel van Saint Louis
Rosmalen
Danscentrum Rosmalen
Perron 3
Someren
Pauluskerk
Sociaal Cultureel Centrum "De Ruchte"
Tilburg
Concertzaal
Fontys Hogeschool
Gerardus Majellakerk
Heikese Kerk
Het Cenakel
Katholieke Universiteit Brabant (aula)
Maria Margareta Kerk
Servicecentrum "Het Laar"
Vredeskerk
Winkelcentrum Emmapassage
Vught
Theater De Speeldoos
Noord-Holland
Alkmaar
Evangelish-Lutherse Kerk
Kapelkerk
Theater "De Vest"
Waagplein
Amstelveen
VU Cultuurcentrum "Griffioen"
Amsterdam
Amstelkerk
Bachzaal
Badhuistheater "De Bochel"
Beurs van Berlage
Buiksloterkerk
Concertgebouw
Conservatorium
Conservatorium (Haitinkzaal)
De Duif
De Ysbreker
Dominicuskerk
Engelse Kerk
Felix Meritis
Funenpark
Gustav Mahlerplein
Keizersgrachtcentrum
KPMG
Maranathakerk
Muziekgebouw aan 't IJ
MuzyQ
Pompoen Theater
Posthoornkerk
Sail
Singelkerk
Sint Agneskerk
Sloterkerk
Stedelijk Museum
Theater Fabriek
Vrije Universiteit
Waalse Kerk
Westerkerk
Willem de Zwijgerkerk
Yakultzaal
Zorgcentrum Sint Jacob
Bergen
Petrus en Pauluskerk
Beverwijk
Agathakerk
Grote Kerk
Broek in Waterland
Broeker Kerk
Bussum
Wilhelminakerk
Castricum
Sint Pancratiuskerk
Den Burg
Hervormde Kerk
Den Helder
Bethelkerk
Enkhuizen
Haarlem
Concertgebouw
Doopsgezinde Kerk
Gebouw Zang & Vriendschap
Grote Sint Bavo
Nieuwe Sint Bavo
Philharmonie
Heiloo
Kapel G.G.Z. Noord-Holland (v.h. Willibrord)
Ter Coulsterkerk
Hilversum
Clemenskerk
Morgensterkerk
Theater Achterom
Zuiderkerk
Hoorn
Festival Oude Muziek
Noorderkerk
Oosterkerk
Schouwburg en Congrescentrum "Het Park" (Parkschouwburg)
Monnickendam
Grote Kerk
Naarden
Grote Kerk
Oostzaan
Grote Kerk
Theater de Kunstgreep
Ouderkerk aan de Amstel
Purmerend
Taborkerk
Theater "De Purmeryn"
Sloten
Sloterkerk
Velsen
Stadsschouwburg Velsen
Volendam
Sint Vincentiuskerk
Weesp
Stadhuis
Van Houten Kerk
Zaandam
Zaantheater
Zandvoort
Sint Agathakerk
Zuid-Scharwoude
Kooger Kerk
Overijssel
Almelo
Theaterhotel
Delden
Oude Blasiuskerk
Deventer
Schouwburg
Enschede
Agora, De Vrijhof
Audiozaal, De Vrijhof
Grote Kerk
Harry Bannink Theater, Saxion Hogeschool
Jacobuskerk
Muziekcentrum
Goor
Theater De Reggehof
Hardenberg
De Kandelaarkerk
Hengelo
RABOtheater
Losser
Openluchttheater Brilmansdennen
Nijverdal
Spoortheater
Ommen
Amfitheater
Ootmarsum
Simon & Judaskerk
Rijssen
Parktheater
Steenwijk
Theater De Meenthe
Zwolle
Broerekerk
Dominicanenkerk
O.L.V. Basiliek / De Peperbus
Schouwburg "Odeon"
Theater de Spiegel
Utrecht
Abcoude
Cosmas en Damianuskerk
Amersfoort
Leerhotel Het Klooster
Nieuwe kerk
Oud-Katholieke Kerk
Sint Aegtenkapel
Sint Franciscus Xaveriuskerk
Sint Martinuskerk
Stadshal De Flint
Bilthoven
Noorderkerk
Bunschoten
Nederlands Hervormde Kerk
De Meern
De Meern Vereenigingsgebouw
Scholengemeenschap 'De bonte berg'
Everdingen
Petrus- en Pauluskerk
Loenen aan de Vecht
Hervormde Kerk
Maarssen
Heilig Hart Kerk
Kerkcentrum "De Ark"
Maarssenbroek
De Ark
Soest
Openluchttheater Cabrio
Oude Kerk
Sporthal "De Bunt"
Utrecht
Akademiegebouw (aula)
Central Studios
Doopsgezinde Kerk
Fentener van Vlissingenzaal
Gebouw voor Kunst & Wetenschappen
Geertekerk
Jacobikerk
Janskerk
Leeuwenberghkerk
Lutherse Kerk
Maria Minor Kerk
Muziekcentrum "Leidsche Rijn"
Muziekcentrum "Vredenburg"
Nicolaïkerk
Parnassos
Pieterskerk
Silokerk
Sint-Aloysiuskerk
Unisono
Wilhelminakerk
Wilhelminapark
Veenendaal
Theater De Lampegiet
Zeist
Evangelische Broederkerk [foute naam; niet selecteren]
Katholieke Scholengemeenschap "De Breul"
Kerkgebouw van de Evangelische Broedergemeenschap
Oude Kerk
Slot Zeist
Zeeland
Cadzand
Hervormde Kerk
Goes
Café Baarends
Podium 't Beest
Kats
De Katse Kerk
Middelburg
Stadsschouwburg
Zeeuwse Concertzaal
Veere
Grote Kerk
Vlissingen
Sint Jacobskerk
Zuid-Holland
Alphen aan den Rijn
De Bron
Oudshoornesekerk
Parktheater
Theater Castellum
Delft
Adelbertkerk
Congrescentrum TU Delft (aula)
Cultureel Centrum 'Mekelweg 10'
DOK
Lutherse kerk
Maria van Jessekerk
Markt
Nieuwe Kerk
Oude Kerk
Pastoor van Arskerk
Vredeskerk (of Sacramentskerk)
Den Haag
Bergkerk
Boskantkerk
Dr. Anton Philipszaal
Duinzigtkerk
Elandstraatkerk
Grote Kerk
Institute of Social Studies
Julianakerk
Kloosterkerk
Koninklijk Conservatorium (Schönbergzaal)
Lutherse Kerk
Moedercentrum De Koffiepot
Nieuwe Badkapel Zorgvlietkerk
Nieuwe Kerk
Openluchttheater Zuiderpark
Oud Katholieke Kerk
Paleiskerk
PIP Den Haag
Raad van State
Remonstrantsekerk
Resto VanHarte Zuidwest
Theater Zwembad de Regentes
Vadercentrum ADAM
Wijkcentrum Escampade
Dordrecht
Muziekcentrum Bene Via
Wilhelminakerk
Gouda
Sint Janskerk
Leiden
(vml.) Maranathakerk
Evangelisch Lutherse Kerk
Hartebrugkerk
Herengrachtkerk
LAK Theater
Leids Volkshuis
Leidse Schouwburg
Lokhorstkerk
Marekerk
Petruskerk
Pieterskerk
Stadsgehoorzaal
Theehuis 'de Leidsehout'
Vredeskerk
Leiderdorp
Dorpskerk
Lisse
Kasteel Keukenhof
Noordwijk
Oude Jeroenskerk (voorheen Grote of St. Jeroenskerk)
Rijswijk
Oude Kerk
Rotterdam
Codarts (Conservatorium Rotterdam)
De Doelen
Grote of Sint Laurenskerk
Lambertuskerk
Metrostation Wilhelminaplein
Pelgrimskerk
Prinsekerk
Scheveningen
Nieuwe Badkapel
Voorburg
Koningkerk
België
Antwerpen
De Singel
Koningin Elisabethzaal
Brugge
Heilige Magdalenakerk
Brussel
Koninklijk Conservatorium
Coo
Telecoo
Gent
De Bijloke
Onze Lieve Vrouwe Ter Hoye
Leuven
Aula 'Pieter de Somer'
Spa
La Tonnellerie
Stavelot
Auberge St. Remacle
Domaine Long Pre
Bulgarije
Plovdiv
Philharmony
Sofia
Bulgaria Hall
Duitsland
Aachen
Berlijn
Konzerthaus am Gendarmenmarkt
Universität der Künste
Billerbeck
Ludgerus-Dom
Essen
Erlöserkirche
Fritzlar
Domplein
Grimma
Klosterkirche St. Augustin
Hamburg
Rudolf Steinerschool
Hannover
Haren
Mühlenmuseum
Kassel
Konzert & Kongress Palais
Leipzig
Peterskirche
Lengerich
Gempt-Halle
Marl
Eisenlager der Zeche Auguste Victoria
Schlitz
Konzertsaal der Landesmusikakademie Hessen
St. Martinus
Kirchplatz
Wiesmoor
Frankrijk
Belfort
CC1
Citadel
Bourbon-Lancy
Musée St. Nazaire
Charolles
Kerk
Chevreuse
Chateau de Méridon
Olonzac
Parijs
Église St. Merry
St. Gengoux-le-National
Kerk
Hongarije
Budapest
Technische en Economische Universiteit
Ierland
Cork
City Hall
Dublin
National Concert Hall
Limerick
University Concert Hall
Italië
Arezzo
Piazza San Domenico
Florence
Chiesa di Santo Stefano al Ponte
Montecatini
Terme Tettuccio
Santa Fiora
Openluchttheater
Luxemburg
Luxemburg
Conservatoire de Musique
Noorwegen
Oslo
Aulaen Hall, University of Oslo
Oostenrijk
Wenen
RadioKulturhaus - Großer Sendesaal
Polen
Gliwice
Krakau (Kraków)
Krakow
Auditorium Maximum
Philharmonie
Spanje
Barcelona
Sant Marti del Clot
Calatayud
Teatro
Monzon
Teatro Vitoria
Zaragoza
Auditorium
Tsjechië
Brno
Mariënbad (Mariánské Láznč)
Verenigd Koninkrijk
Birmingham
Symphony Hall
Edinburgh
Heriot Watt University
Parish Church of St. Andrew's & St. George
Glasgow
Normandy Hotel
Kendal
Leisure Centre
St. Asaph
Cathedral
Verenigde Staten
New York
Carnegie Hall
Naar boven | Sitemap | Contact