Webpodium.nl
Concertagenda Orkesten Podia Zoeken
 
Concertagenda
Toon: in:

  Mist u uw orkest in de agenda? Voeg zelf concerten toe!

September

zondag

22

september
Neon ensemble - September 2019

Vondelkerk, Amsterdam - 16:00 uur.
Werken van Mozart (35e symfonie) en van Beethoven (2e symfonie).

Oktober

zondag

6

oktober
Flos Campi Koor en (Kamer)Orkest - Jubilieumconcert 2019

Parochiekerk Sint Antonius van Padua, Millingen aan de Rijn - 15:30 uur.


zaterdag

12

oktober
Nieuwe Mannheim Koor en Orkest - Najaar 2019

Amstelkerk, Amsterdam - 20:15 uur.
Werken van Williams, Saint-Saëns (1e celloconcert), Strauss en van Beethoven (3e symfonie).

zondag

13

oktober
Zeister Philharmonisch Orkest - Oktober 2019

Kerkgebouw van de Evangelische Broedergemeenschap, Zeist.
Bruckner - 2e symfonie


Nieuwe Mannheim Koor en Orkest - Najaar 2019

Petruskerk, Leiden - 15:15 uur.
Werken van Williams, Saint-Saëns (1e celloconcert), Strauss en van Beethoven (3e symfonie).

woensdag

30

oktober
Autunno Ensemble - Tournee 2019

Maartenskerk, Doorn - 20:00 uur.
Werken van Mendelssohn (10e symfonie), Webern, Haydn (fluitconcert) en Dvořák.

donderdag

31

oktober
Autunno Ensemble - Tournee 2019

Amstelkerk, Amsterdam - 20:15 uur.
Werken van Mendelssohn (10e symfonie), Webern, Haydn (fluitconcert) en Dvořák.

November

vrijdag

1

november
Fries Symfonie Orkest - Najaarsconcerten 2019

Fonteinkerk, Dokkum - 20:00 uur.
Werken van Fauré, Chausson, van Beethoven en Bizet (1e symfonie).


Autunno Ensemble - Tournee 2019

Kerkgebouw van de Evangelische Broedergemeenschap, Zeist - 20:15 uur.
Werken van Mendelssohn (10e symfonie), Webern, Haydn (fluitconcert) en Dvořák.

zaterdag

2

november
Haags Studenten Symfonie Orkest Valerius - The Sound of Music

Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk.
Rodgers - The sound of music


Collegium Musicum Haganum - November 2019

Het Huis Nebo, Den Haag - 11:00 uur.



Autunno Ensemble - Tournee 2019

Dorpskerk, Voorst - 20:00 uur.
Werken van Mendelssohn (10e symfonie), Webern, Haydn (fluitconcert) en Dvořák.

zondag

3

november
Leids Barok Ensemble - Najaarsconcerten 2019

Sint Lambertuskerk, Vessem - 15:00 uur.



Haags Studenten Symfonie Orkest Valerius - The Sound of Music

Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk.
Rodgers - The sound of music


Fries Symfonie Orkest - Najaarsconcerten 2019

Parochiekerk van de Heilige Geest, Heerenveen - 16:00 uur.
Werken van Fauré, Chausson, van Beethoven en Bizet (1e symfonie).

woensdag

6

november
Collegium Musicum Haganum - November 2019

Onze-Lieve-Vrouwekerk, Vosselaar (België) - 20:00 uur.


zaterdag

9

november
Kamerorkest "Utrechtse Muziekacademie" - Lustrumconcerten

Dominicuskerk, Amsterdam - 15:00 uur.
Werken van van Beethoven (9e symfonie), Brahms en Strauss.

zondag

10

november
Leids Barok Ensemble - Najaarsconcerten 2019

Lokhorstkerk, Leiden - 15:30 uur.



Kamerorkest "Utrechtse Muziekacademie" - Lustrumconcerten

Geertekerk, Utrecht - 15:00 uur.
Werken van van Beethoven (9e symfonie), Brahms en Strauss.

vrijdag

15

november
Symfonieorkest Bellitoni - Najaar 2019

Geertekerk, Utrecht - 20:15 uur.
Werken van Elgar (celloconcert) en Bruckner (7e symfonie).

zaterdag

16

november
Symfonieorkest Bellitoni - Najaar 2019

Koninklijk Conservatorium (Schönbergzaal), Den Haag - 20:15 uur.
Werken van Elgar (celloconcert) en Bruckner (7e symfonie).


Oost-Gelders Symfonie Orkest - Najaarsconcerten 2019

Catharinakerk, Doetinchem - 20:00 uur.
Werken van Kabalevsky (2e celloconcert) en Rimski-Korsakov (1e symfonie).


Philips Symfonie Orkest - November 2019

Muziekgebouw Frits Philips, Eindhoven - 20:15 uur.
Bruckner - 8e symfonie

zondag

17

november
Symfonieorkest Bellitoni - Najaar 2019

Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam - 16:00 uur.
Werken van Elgar (celloconcert) en Bruckner (7e symfonie).


Oost-Gelders Symfonie Orkest - Najaarsconcerten 2019

Theater en Congrescentrum de Hanzehof, Zutphen - 14:30 uur.
Werken van Kabalevsky (2e celloconcert) en Rimski-Korsakov (1e symfonie).

donderdag

21

november
Symfonieorkest De Philharmonie - November 2019

Muziekgebouw Frits Philips, Eindhoven - 20:15 uur.
Mahler - 2e symfonie

vrijdag

22

november
VU-kamerorkest - Najaar 2019

Keizersgrachtcentrum, Amsterdam - 20:15 uur.
Werken van Kox, Weill (2e symfonie) en van Beethoven (4e symfonie).


Philips Symfonie Orkest - November 2019

Concertgebouw, Amsterdam - 20:15 uur.
Bruckner - 8e symfonie

zondag

24

november
VU-kamerorkest - Najaar 2019

Broeker Kerk, Broek in Waterland - 15:30 uur.
Werken van Kox, Weill (2e symfonie) en van Beethoven (4e symfonie).


Symfonieorkest De Philharmonie - November 2019

Concertgebouw, Amsterdam - 20:15 uur.
Mahler - 2e symfonie

woensdag

27

november
CREA-orkest - Najaarsconcerten 2019

20:15 uur.
Werken van Janáček en Rachmaninov (3e symfonie).

vrijdag

29

november
CREA-orkest - Najaarsconcerten 2019

20:15 uur.
Werken van Janáček en Rachmaninov (3e symfonie).

zaterdag

30

november
CREA-orkest - Najaarsconcerten 2019

20:15 uur.
Werken van Janáček en Rachmaninov (3e symfonie).

December

zondag

1

december
Toonkunst Orkest Leiden - Voyage to Creation

Stadsgehoorzaal, Leiden.
Moulijn - Voyage to Creation


Arnhem Sinfoniëtta - December 2019

Musis Sacrum, Arnhem - 15:00 uur.
Werken van Haydn, Grieg, Kalinnikow en van Beethoven (6e symfonie).

zaterdag

7

december
Toonkunst Orkest Leiden - Voyage to Creation

Muziekcentrum van de Omroep, Hilversum.
Moulijn - Voyage to Creation


UvA-orkest J. Pzn Sweelinck - Najaarsprogramma 2019

De Duif, Amsterdam - 20:15 uur.
Werken van Liszt, Wagner, Smetana en Dvořák (7e symfonie).

zondag

15

december
Amsterdams Symphonie Orkest Con Brio - Winterconcert 2019

De Duif, Amsterdam - 16:00 uur.
Werken van Lutosławski, Bartók (3e pianoconcert) en Brahms (2e symfonie).

vrijdag

20

december
Utrechtsch Studenten Concert - Najaar 2019

Sint Joriskerk, Amersfoort - 20:15 uur.
Werken van Namavar, Prokofiev (1e pianoconcert) en Strauss.

Januari 2020

vrijdag

10

januari
Utrechtsch Studenten Concert - Najaar 2019

Dominicuskerk, Amsterdam - 20:15 uur.
Werken van Namavar, Prokofiev (1e pianoconcert) en Strauss.

zaterdag

11

januari
Utrechtsch Studenten Concert - Najaar 2019

TivoliVredenburg, Utrecht - 20:15 uur.
Werken van Namavar, Prokofiev (1e pianoconcert) en Strauss.

vrijdag

17

januari
Orkestvereniging Musica - Winterconcert 2019

Koningkerk, Voorburg - 20:15 uur.
Werken van Rimski-Korsakov, Aroetjoenjan (trompetconcert) en Tjaikovsky (6e symfonie).

zondag

19

januari
Orkestvereniging Musica - Winterconcert 2019

Bergkerk, Den Haag - 15:00 uur.
Werken van Rimski-Korsakov, Aroetjoenjan (trompetconcert) en Tjaikovsky (6e symfonie).


Fries Symfonie Orkest - Nieuwjaarsconcert 2020

Ontmoetingskerk, Beetsterzwaag - 16:00 uur.


donderdag

23

januari
VU-orkest - Winter 2019

Muziekgebouw Frits Philips, Eindhoven.
Werken van Dvořák, Janáček, Stravinsky en Scriabin (4e symfonie).

zaterdag

25

januari
VU-orkest - Winter 2019

Concertgebouw, Amsterdam.
Werken van Dvořák, Janáček, Stravinsky en Scriabin (4e symfonie).

ComponistenLaatste wijzigingen

Overzicht van de meest bezochte componisten op deze site.

Adams, John
Andriessen, Jurriaan
Anrooy, Peter van
Beethoven, Ludwig van
Borodin, Alexander
Bremer, Jetse
Bulsink, Wilbert
Cimarosa, Domenico
Daanen, Gerie
Dvořák, Antonín
Grieg, Edvard
Janáček, Leoš
Katsjatoerian, Aram
Moessorgski, Modest
Moulijn, Jeppe
Poelman, Alex
Prokofiev, Sergej
Rachmaninov, Sergej
Shostakovich, Dmitri
Strauss jr., Johann
Telemann, Georg Philipp
Tjaikovsky, Pjotr Iljitsj
Verdi, Giuseppe
Williams, John
Wit, Harry de

Meer componisten...

Overzicht van orkesten waarvan de informatie recent is bijgewerkt.

AJO Jeugd Symfonie Orkest provincie Utrecht (22-09-2019)
VU-orkest (18-09-2019)
Kamerorkest "Utrechtse Muziekacademie" (18-09-2019)
Novio Magum Wind Orchestra (18-09-2019)
D.S.M.G. Krashna Musika (18-09-2019)
Symfonieorkest Bellitoni (18-09-2019)
Nieuwe Mannheim Koor en Orkest (18-09-2019)
Haydn Jeugd Strijkorkest (16-09-2019)
Symfonisch blaasorkest "de Amsterdamse Tramharmonie" (15-09-2019)
Fries Symfonie Orkest (15-09-2019)
Noord Nederlands Orkest (15-09-2019)
Neon ensemble (14-09-2019)
Vereniging Hofstads Jeugd Orkest (14-09-2019)
Oost-Nederlands Symfonieorkest (14-09-2019)
Utrechts Studenten Koor en Orkest (14-09-2019)
Studentenharmonie "Auletes" (14-09-2019)
Orkestvereniging Musica (13-09-2019)
VU-kamerorkest (13-09-2019)
Studentenstrijkorkest "Zoroaster" (13-09-2019)
Arnhem Sinfoniëtta (13-09-2019)

  Vermelding toevoegen of wijzigen - Voeg zelf uw concerten toe door middel van een formulier, of vul een bestaande vermelding aan met extra informatie.

Mededeling Concerten kunnen alleen worden toegevoegd door gebruik te maken van het formulier, persberichten worden niet in behandeling genomen.

Naar boven | Sitemap | Contact  | iCalendar

Deze pagina is voor het laatst gewijzigd op 22 september 2019.