Webpodium.nl
Webpodium.nl
Concertagenda Orkesten Podia Zoeken
 

Orkesten

Klik op een orkest voor meer informatie.

Geografisch Categorisch
Autunno Ensemble
Consort De Kleine Johannes (CDKJ)
Dutch Travel Winds (DTW)
FASO Blazersensemble (FASO)
Hineni Symfonie Orkest (HSO)
I Medici
I Romantici
Il Concerto Barocco (ICB)
JeugdOrkest Nederland (JON)
Kopera
Midsummer Voices koor en orkest
Nationaal Jeugd Fanfare Orkest (NJFO)
Nationaal Jeugd Harmonie Orkest (NJHO)
Nationaal Jeugd Orkest (NJO)
Nationaal Jeugd Slagwerk Ensemble (NJSE)
Nationaal Kamerorkest AeneA (AeneA)
Nederlands Jeugd Strijkorkest (NJSO)
Nederlands Sinfonietta
Nederlands Strijkers Gilde (NSG)
NEderlands Studenten KamerOrkest (Nesko)
Nederlands Studenten Orkest (NSO)
New Dutch Academy (NDA)
Nieuw Kamer Orkest
NS Harmonieorkest
Ricciotti Ensemble (Ricciotti)
Skiron Blazersensemble (Skiron)

Drenthe

De Jonge Eems Dollard Philharmonie (JED Phil)
Drents Symfonie Orkest (DSO)
Jeugd Symfonie Orkest Drenthe (JSOD)
Noord Nederlands Jeugd Orkest (NNJO)
Noord-Drents kamerorkest Divertimento (Divertimento)

Friesland

Fries Symfonie Orkest (FSO)
Frysk Jeugdorkest

Gelderland

Begeleidingsorkest Herman Strategier

Arnhem

Arnhem Sinfoniëtta
Camarata Arnhem
Ensemble La Spiritata (La Spiritata)

Doetinchem

Oost-Gelders Symfonie Orkest (OGSO)

Nijmegen

Flos Campi Koor en (Kamer)Orkest (Flos Campi)
Nijmeegs Strijkersgilde
Nijmeegs studentenorkest "Collegium Musicum Carolinum" (CMC Nijmegen)
Novio Magum Wind Orchestra (NMWO)
Pendada blaaskwintet (Pendada)
QHarmony

Oosterbeek

Koninklijke Harmonie Oosterbeek (KHO)

Wageningen

Het Wagenings Symfonie Orkest (HWSO)
Studentenorkest "De Ontzetting" (De Ontzetting)
Wageningse Studenten Koor- en Orkestvereniging (WSKOV)

Wamel

Harmonie Koningin Wilhelmina, Wamel (HKW Wamel)

Groningen

KamerFilharmonie Der Aa (Der Aa)

Groningen

Groninger Studentenmuziekgezelschap "Bragi" (Bragi)
Groninger Studentenorkest "MIRA" (MIRA)
JMSO Jeugdsymfonieorkest van Groningen (JMSO)

Limburg

ArkA Symfonie Orkest (ArkA)

Maastricht

Universiteitsorkest Maastricht (UOM)

Thorn

Koninklijke Harmonie van Thorn (KHT Thorn)

Noord-Holland

Kennemer Jeugd Orkest (KJO)
Noordhollands Jeugdorkest (NHJO)

Amsterdam

Amsterdams Symphonie Orkest Con Brio (Con Brio)
Blokfluitensemble "Amarilli's Sunshine" (Amarilli)
CREA-orkest (CREA)
Ensemble Hexachordum (HEX)
Het Orkest
JongExcelsior Amsterdam
Kamerorkest "En Suite" (En Suite)
Neon ensemble (Neon)
Philharmonie
Purcell Kamerorkest (PKO)
Symfonisch blaasorkest "de Amsterdamse Tramharmonie" (ATH)
UvA-orkest J. Pzn Sweelinck (Sweelinck)
VU-kamerorkest
VU-orkest
Westerkamerorkest (WKO)

Haarlem

Divertimento
Haarlems Symfonisch Blaasorkest (HSB)

Heemstede

Heemsteeds Philharmonisch Orkest (HPhO)

Hilversum

Cappella Maria Barbara
Musica Instrumentalis Hilversum

Overijssel

Jeugdsymfonieorkest "De Vuurvogel" (De Vuurvogel)
Oost-Nederlands Symfonieorkest (ONSO)
Symfonia Jong Twente (SJT)

Enschede

Musica Silvestra Orkest (MSO)
Studenten Harmonie Orkest Twente (SHOT)

Zwolle

Zwols Symfonie Orkest (ZSO)

Utrecht

AJO Jeugd Symfonie Orkest provincie Utrecht (AJO)
VechtStreek Symfonie Orkest (VSSO)

Amersfoort

Flehite Sinfonietta (Flehite)
Strijkersensemble Musica Montana (Musica Montana)

De Meern

Harmonie Orkest De Bazuin (De Bazuin)

Utrecht

Ad Hoc Orkest
Arezzo Ensemble
Arion Ensemble
Kamerorkest "Pulcinella" (Pulcinella)
Kamerorkest "Utrechtse Muziekacademie" (UMA)
Kunstorkest
Legendary Movie Orchestra (LMO)
Orkest van Utrecht (OvU)
Projektorkest Twintigste Eeuw
Studentenstrijkorkest "Zoroaster" (Zoroaster)
Utrechts Blazers Ensemble (UBE)
Utrechts Kamerorkest Trajectum
Utrechts Studenten Koor en Orkest (USKO)
Utrechtsch Studenten Concert (USConcert)

Zeist

Zeister Philharmonisch Orkest (ZphO)

Zuid-Holland

Dordts Kamer Orkest (DKO)
Leiderdorpskamerorkest (LKO)
Symfonieorkest Rijnmond (SOR)
Zuidhollands Blaasorkest (ZHB)
Zuidhollands Symfonie Orkest (ZSO)

Alphen aan den Rijn

Accordeon-ensemble Alphen Opus 2
Harmonie Arti

Bodegraven

Muziekvereniging Semper Avanti Bodegraven

Delft

D.S.M.G. Krashna Musika (Krashna)

Den Haag

Bataafs Symfonie Orkest (BSO)
Collegium Musicum Haganum (CMH)
Haags Symfonie Orkest Euterpe (HSO Euterpe)
Haagse Instrumentalisten
Haydn Jeugd Strijkorkest (HJSO)
Orkestvereniging Musica (Musica)
Strijkorkest de Haagse Beek
Symfonieorkest Bellitoni (Bellitoni)
Valerius Studenten Orkest en Koor
Vereniging Hofstads Jeugd Orkest (VHJO)
Vereniging Viotta Jeugdorkest (Viotta)

Dordrecht

Orchest-Vereeniging Dordrecht

Leiden

Blokfluitensemble Praetorius Leiden (BPL)
Het Leids Barok Ensemble (LBE)
Jeugd Symfonieorkest Rijnstreek (JSR)
Klarinet-ensemble Lignum (Lignum)
Leids Barok Ensemble (LBE)
Leids Studenten Koor en Orkest "Collegium Musicum" (CM Leiden)
Nieuwe Mannheim Orkest
RAP kamerorkest (RAP)
Symfonieorkest en theatergezelschap Oberon (Oberon)
Toonkunst Orkest Leiden (TOL)

Lisse

Jeugdsymfonieorkest Bloembollenstreek
Juniorensymfonieorkest Bloembollenstreek (JUSO)
Symfonieorkest Bloembollenstreek (SOB)

Rotterdam

Codarts Symphony Orchestra (CSO)
Rotterdams Jeugd Symfonie Orkest (RJSO)
Rotterdams Kamerorkest (RKO)
Rotterdams Studenten Harmonie Orkest 'MajEUR' (MajEUR)

Noord-Brabant

's-Hertogenbosch

Filharmonisch Orkest 's-Hertogenbosch (FOH)

Eindhoven

Eindhovens Jongeren Ensemble (EJE)
ESMG Quadrivium (Quadrivium)
Philips Symfonie Orkest (PSO)
Studentenharmonie "Auletes" (Auletes)
Studentenkamerorkest "Ensuite" (Ensuite)
Symfonie Orkest Eindhoven

Oosterhout

Jeugdsymfonie Orkest GrandiOso (GrandiOso)

Oss

Regionaal Symfonieorkest Oss (RSO)

Tilburg

Tilburgs Studenten Symfonieorkest "Ananta" (Ananta)

Begeleidingsorkesten

Begeleidingsorkest Herman Strategier
Dordts Kamer Orkest (DKO)
Midsummer Voices koor en orkest

Harmonie-orkesten

Harmonie Arti
Harmonie Koningin Wilhelmina, Wamel (HKW Wamel)
Harmonie Orkest De Bazuin (De Bazuin)
JongExcelsior Amsterdam
Koninklijke Harmonie Oosterbeek (KHO)
Koninklijke Harmonie van Thorn (KHT Thorn)
Muziekvereniging Semper Avanti Bodegraven
Nationaal Jeugd Harmonie Orkest (NJHO)
Noord Nederlands Jeugd Orkest (NNJO)
Novio Magum Wind Orchestra (NMWO)
NS Harmonieorkest
QHarmony
Rotterdams Studenten Harmonie Orkest 'MajEUR' (MajEUR)
Studenten Harmonie Orkest Twente (SHOT)
Studentenharmonie "Auletes" (Auletes)
Studentenorkest "De Ontzetting" (De Ontzetting)

Strijkorkesten

Autunno Ensemble
Camarata Arnhem
Collegium Musicum Haganum (CMH)
Divertimento
Haydn Jeugd Strijkorkest (HJSO)
Legendary Movie Orchestra (LMO)
Leids Barok Ensemble (LBE)
Nederlands Jeugd Strijkorkest (NJSO)
Nederlands Strijkers Gilde (NSG)
Strijkersensemble Musica Montana (Musica Montana)
Strijkorkest de Haagse Beek
Studentenstrijkorkest "Zoroaster" (Zoroaster)

Symfonie-orkesten

Ad Hoc Orkest
AJO Jeugd Symfonie Orkest provincie Utrecht (AJO)
Amsterdams Symphonie Orkest Con Brio (Con Brio)
ArkA Symfonie Orkest (ArkA)
Arnhem Sinfoniëtta
Bataafs Symfonie Orkest (BSO)
Codarts Symphony Orchestra (CSO)
Consort De Kleine Johannes (CDKJ)
CREA-orkest (CREA)
D.S.M.G. Krashna Musika (Krashna)
De Jonge Eems Dollard Philharmonie (JED Phil)
Drents Symfonie Orkest (DSO)
Eindhovens Jongeren Ensemble (EJE)
Filharmonisch Orkest 's-Hertogenbosch (FOH)
Flehite Sinfonietta (Flehite)
Fries Symfonie Orkest (FSO)
Frysk Jeugdorkest
Groninger Studentenmuziekgezelschap "Bragi" (Bragi)
Groninger Studentenorkest "MIRA" (MIRA)
Haags Symfonie Orkest Euterpe (HSO Euterpe)
Heemsteeds Philharmonisch Orkest (HPhO)
Het Orkest
Het Wagenings Symfonie Orkest (HWSO)
Hineni Symfonie Orkest (HSO)
I Medici
I Romantici
Jeugd Symfonie Orkest Drenthe (JSOD)
Jeugd Symfonieorkest Rijnstreek (JSR)
JeugdOrkest Nederland (JON)
Jeugdsymfonie Orkest GrandiOso (GrandiOso)
Jeugdsymfonieorkest "De Vuurvogel" (De Vuurvogel)
Jeugdsymfonieorkest Bloembollenstreek
JMSO Jeugdsymfonieorkest van Groningen (JMSO)
Juniorensymfonieorkest Bloembollenstreek (JUSO)
KamerFilharmonie Der Aa (Der Aa)
Kamerorkest "Pulcinella" (Pulcinella)
Kennemer Jeugd Orkest (KJO)
Leiderdorpskamerorkest (LKO)
Leids Studenten Koor en Orkest "Collegium Musicum" (CM Leiden)
Midsummer Voices koor en orkest
Musica Instrumentalis Hilversum
Musica Silvestra Orkest (MSO)
Nationaal Jeugd Orkest (NJO)
NEderlands Studenten KamerOrkest (Nesko)
Nederlands Studenten Orkest (NSO)
Neon ensemble (Neon)
Nieuwe Mannheim Orkest
Nijmeegs studentenorkest "Collegium Musicum Carolinum" (CMC Nijmegen)
Noordhollands Jeugdorkest (NHJO)
Oost-Gelders Symfonie Orkest (OGSO)
Oost-Nederlands Symfonieorkest (ONSO)
Orchest-Vereeniging Dordrecht
Orkest van Utrecht (OvU)
Orkestvereniging Musica (Musica)
Philharmonie
Philips Symfonie Orkest (PSO)
Projektorkest Twintigste Eeuw
Regionaal Symfonieorkest Oss (RSO)
Ricciotti Ensemble (Ricciotti)
Rotterdams Jeugd Symfonie Orkest (RJSO)
Rotterdams Kamerorkest (RKO)
Symfonia Jong Twente (SJT)
Symfonie Orkest Eindhoven
Symfonieorkest Bellitoni (Bellitoni)
Symfonieorkest Bloembollenstreek (SOB)
Symfonieorkest en theatergezelschap Oberon (Oberon)
Symfonieorkest Rijnmond (SOR)
Tilburgs Studenten Symfonieorkest "Ananta" (Ananta)
Toonkunst Orkest Leiden (TOL)
Universiteitsorkest Maastricht (UOM)
Utrechts Studenten Koor en Orkest (USKO)
Utrechtsch Studenten Concert (USConcert)
UvA-orkest J. Pzn Sweelinck (Sweelinck)
Valerius Studenten Orkest en Koor
VechtStreek Symfonie Orkest (VSSO)
Vereniging Hofstads Jeugd Orkest (VHJO)
Vereniging Viotta Jeugdorkest (Viotta)
VU-kamerorkest
VU-orkest
Wageningse Studenten Koor- en Orkestvereniging (WSKOV)
Zeister Philharmonisch Orkest (ZphO)
Zuidhollands Symfonie Orkest (ZSO)
Zwols Symfonie Orkest (ZSO)

Symfonische blaasorkesten

Haarlems Symfonisch Blaasorkest (HSB)
Noord Nederlands Jeugd Orkest (NNJO)
Symfonisch blaasorkest "de Amsterdamse Tramharmonie" (ATH)
Zuidhollands Blaasorkest (ZHB)

Kamerorkesten en ensembles

Accordeon-ensemble Alphen Opus 2
Arezzo Ensemble
Arion Ensemble
Autunno Ensemble
Blokfluitensemble "Amarilli's Sunshine" (Amarilli)
Blokfluitensemble Praetorius Leiden (BPL)
Cappella Maria Barbara
Collegium Musicum Haganum (CMH)
Consort De Kleine Johannes (CDKJ)
Dutch Travel Winds (DTW)
Ensemble Hexachordum (HEX)
Ensemble La Spiritata (La Spiritata)
FASO Blazersensemble (FASO)
Flos Campi Koor en (Kamer)Orkest (Flos Campi)
Haagse Instrumentalisten
Het Leids Barok Ensemble (LBE)
Il Concerto Barocco (ICB)
Kamerorkest "En Suite" (En Suite)
Kamerorkest "Pulcinella" (Pulcinella)
Kamerorkest "Utrechtse Muziekacademie" (UMA)
Klarinet-ensemble Lignum (Lignum)
Kopera
Kunstorkest
Leiderdorpskamerorkest (LKO)
Leids Barok Ensemble (LBE)
Nationaal Jeugd Slagwerk Ensemble (NJSE)
Nationaal Kamerorkest AeneA (AeneA)
Nederlands Sinfonietta
NEderlands Studenten KamerOrkest (Nesko)
Neon ensemble (Neon)
New Dutch Academy (NDA)
Nieuw Kamer Orkest
Nijmeegs Strijkersgilde
Noord-Drents kamerorkest Divertimento (Divertimento)
Pendada blaaskwintet (Pendada)
Purcell Kamerorkest (PKO)
RAP kamerorkest (RAP)
Rotterdams Kamerorkest (RKO)
Skiron Blazersensemble (Skiron)
Strijkersensemble Musica Montana (Musica Montana)
Studentenkamerorkest "Ensuite" (Ensuite)
Utrechts Blazers Ensemble (UBE)
Utrechts Kamerorkest Trajectum
VU-kamerorkest
Westerkamerorkest (WKO)

Jeugdorkesten

AJO Jeugd Symfonie Orkest provincie Utrecht (AJO)
De Jonge Eems Dollard Philharmonie (JED Phil)
Divertimento
Eindhovens Jongeren Ensemble (EJE)
Frysk Jeugdorkest
Haydn Jeugd Strijkorkest (HJSO)
Jeugd Symfonie Orkest Drenthe (JSOD)
Jeugd Symfonieorkest Rijnstreek (JSR)
JeugdOrkest Nederland (JON)
Jeugdsymfonie Orkest GrandiOso (GrandiOso)
Jeugdsymfonieorkest "De Vuurvogel" (De Vuurvogel)
Jeugdsymfonieorkest Bloembollenstreek
JMSO Jeugdsymfonieorkest van Groningen (JMSO)
JongExcelsior Amsterdam
Kennemer Jeugd Orkest (KJO)
Nationaal Jeugd Fanfare Orkest (NJFO)
Nationaal Jeugd Harmonie Orkest (NJHO)
Nationaal Jeugd Orkest (NJO)
Nationaal Jeugd Slagwerk Ensemble (NJSE)
Nederlands Jeugd Strijkorkest (NJSO)
Noord Nederlands Jeugd Orkest (NNJO)
Noordhollands Jeugdorkest (NHJO)
Rotterdams Jeugd Symfonie Orkest (RJSO)
Symfonia Jong Twente (SJT)
Vereniging Hofstads Jeugd Orkest (VHJO)
Vereniging Viotta Jeugdorkest (Viotta)

Studentenorkesten

Codarts Symphony Orchestra (CSO)
CREA-orkest (CREA)
D.S.M.G. Krashna Musika (Krashna)
ESMG Quadrivium (Quadrivium)
Groninger Studentenmuziekgezelschap "Bragi" (Bragi)
Groninger Studentenorkest "MIRA" (MIRA)
Kunstorkest
Leids Studenten Koor en Orkest "Collegium Musicum" (CM Leiden)
Musica Silvestra Orkest (MSO)
NEderlands Studenten KamerOrkest (Nesko)
Nederlands Studenten Orkest (NSO)
Nijmeegs studentenorkest "Collegium Musicum Carolinum" (CMC Nijmegen)
QHarmony
Ricciotti Ensemble (Ricciotti)
Rotterdams Studenten Harmonie Orkest 'MajEUR' (MajEUR)
Studenten Harmonie Orkest Twente (SHOT)
Studentenharmonie "Auletes" (Auletes)
Studentenkamerorkest "Ensuite" (Ensuite)
Studentenorkest "De Ontzetting" (De Ontzetting)
Studentenstrijkorkest "Zoroaster" (Zoroaster)
Tilburgs Studenten Symfonieorkest "Ananta" (Ananta)
Universiteitsorkest Maastricht (UOM)
Utrechts Studenten Koor en Orkest (USKO)
Utrechtsch Studenten Concert (USConcert)
UvA-orkest J. Pzn Sweelinck (Sweelinck)
Valerius Studenten Orkest en Koor
VU-kamerorkest
VU-orkest
Wageningse Studenten Koor- en Orkestvereniging (WSKOV)

Beroepsorkesten

  Overzicht van beroepsorkesten

Naar boven | Sitemap | Contact

Deze pagina is voor het laatst gewijzigd op 20 november 2017.